تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان عنوان کرد؛

تداوم بارش باران، تگرگ و طوفان در خوزستان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: بر اساس پیش بینی‌ها، باران، تگرگ و طوفان در خوزستان ادامه می‌یابد و مردم به هشدارها در زمینه تقویت مانسون توجه کنند.

کد خبر: ۱۳۴۵۸۱
۲۲:۳۲ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

تداوم بارش باران، تگرگ و طوفان در خوزستان

 

دیدارنیوز: شهاب صدیقی شامگاه شنبه در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به تقویت سامانه مانسون در اهواز اظهار کرد: مردم به هشدارها توجه کنند.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: پس از اخطاریه‌ها و هشدارهای سازمان هواشناسی در سطوح مختلف و هماهنگی‌های لازم میان دستگاه‌های اجرایی، امدادی و… انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی‌های اداره کل هواشناسی خوزستان، در استان شاهد بارش باران، تگرگ، وزش باد، توفان گرد و خاک و… خواهیم بود و باید تاب آوری منطقه و شرایط عادی زندگی را در نقاط مختلف برقرار و حفظ کنیم.

صدیقی عنوان کرد: به دلیل قرار داشتن در فصل تابستان، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و شهروندان باید در خصوص خطرهای این سامانه هوشیار باشند.

وی یادآور شد: تصمیم‌های نهایی در خصوص تعطیلی فردا با فعالیت سامانه منظوم در جلسه دیگری انجام خواهد شد.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی