تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

کارگروه توسعه روستایی شهرستان باوی تشکیل شد؛

نشست کارگروه توسعه روستایی شهرستان باوی به میزبانی فرمانداری و با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری، مدیر صندوق روستاییان و عشایر استان، مدیر اجرایی بنیاد برکت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۴۵۸۰
۲۲:۰۸ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

کارگروه توسعه روستایی شهرستان باوی تشکیل شد؛

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، امروز شنبه هشتم مرداد ماه ۱۴۰۱ نشست کارگروه توسعه روستایی شهرستان باوی به میزبانی فرمانداری و با حضور مرتضی باوی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، حسین سلاسل مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان، امین عبدالله پور مدیر اجرایی بنیاد برکت امام ، دهیاران و اعضای شورای اسلامی در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. 

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان در این نشست اهداف قرارگاه کرامت و خدمات صندوق به روستاییان و عشایر را تشریح و حمایت دولت در پرداخت دو سوم حق بیمه روستائیان را مهم و ارزشمند دانست.

وی با اشاره به جایگاه دهیاران و شوراهای اسلامی روستا، آنها را تصمیم ساز دانست و گفت: توسعه روستاها مدیون تلاش شبانه روزی این عزیزان است.

حسین سلاسل افزود: بیمه اجتماعی یکی از شاخص های توسعه هر منطقه است و از دهیاران و شوراهای اسلامی انتظار داریم در راستای مسئولیت اجتماعی خود، نسبت به آگاهی بخشی روستاییان و ترویج بیمه اجتماعی روستاییان اهتمام داشته باشند تا روستاییان از یارانه بیمه ای دولت محروم نشوند.

برچسب ها: خوزستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی