تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

سازمان ملل، انفجار در ورزشگاه کابل را محکوم کرد

«آنتونیو گوترش»، دبیرکل سازمان ملل انفجار در ورزشگاه کابل را محکوم کرد و گفت: حمله به غیرنظامیان و مکان‌های غیرنظامی «بر اساس قوانین بین المللی و بشردوستانه، ممنوع است».

کد خبر: ۱۳۴۵۷۸
۲۱:۵۸ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

سازمان ملل، انفجار در ورزشگاه کابل را محکوم کرد

دیدارنیوز: دبیرکل سازمان ملل ضمن محکوم کردن شدید انفجار در ورزشگاه کابل، تاکید کرد که حمله به غیرنظامیان و مکان‌های غیرنظامی «بر اساس قوانین بین المللی و بشردوستانه، ممنوع است».

به نقل از شبکه تلویزیونی دویچه وله، در پی وقوع انفجاری که دیروز جمعه ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد) در میان تماشاگران مسابقه لیگ کریکت در استادیوم کریکت شهر کابل پایتخت افغانستان رخ داد، «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد تعداد جان باختگان را حداقل ۱۹ تن اعلام کرد؛ این در حالیست که مقامات دولت موقت طالبان، پیشتر تنها زخمی شدن ۴ تَن را تأیید کرده بودند.

دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی در صفحه خود در توییتر ضمن محکوم کردن شدید این حادثه تاکید کرد که حمله به غیرنظامیان و مکان‌های غیرنظامی «بر اساس قوانین بین المللی و بشردوستانه، اکیداً ممنوع» است.

سازمان ملل، انفجار در ورزشگاه کابل را محکوم کرد

پیش از این نیز «الاکبروف» معاون نمایندگی سازمان ملل در افغانستان و هماهنگ کننده کمک‌های بشردوستانه برای افغانستان این حمله را «وحشیانه» خوانده و آن را محکوم کرده بود.

این در حالیست که تا کنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی