تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
اسپوتنیک خبر داد

حضور ناوهای جنگی ایران در رژه روز نیروی دریایی روسیه

یک منبع روسی اعلام کرد، ناو‌های نیرو‌های دریایی ایران و آذربایجان برای شرکت در رژه نیروی دریایی روسیه به مناسبت روز نیروی دریایی وارد بندر کاسپیسک روسیه شدند.

کد خبر: ۱۳۴۵۶۴
۱۹:۳۹ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

حضور ناوهای جنگی ایران در رژه روز نیروی دریایی روسیه!

دیدارنیوز: مرکز خبر رسانی منطقه نظامی جنوب روسیه اعلام کرد ناو‌های نیرو‌های دریایی ایران و آذربایجان برای شرکت در رژه نیروی دریایی روسیه به مناسبت روز نیروی دریایی وارد بندر کاسپیسک روسیه شدند.

به نقل از اسپوتنیک، در اطلاعیه منتشره آمده است: ناو‌های نیرو‌های دریایی جمهوری آذربایجان و ایران برای شرکت در رژه روز نیروی دریایی روسیه وارد کاسپیسک شدند.

آخرین یکشنبه ماه ژوئیه (فردا)، رژه ویژه کشتی‌های ناوگروه روسیه و مهمانان و جشنواره نظامی-ورزشی در دریای خزر برای ساکنان و مهمانان شهر کاسپیسک برگزار می‌شود.

منطقه نظامی جنوب روسیه خاطرنشان کرد که ملوانان حدود سناریوی عملیات نظامی را در طول نمایش پویای قابلیت‌های ناوگان روسیه نشان خواهند داد.

در پایان جشنواره نظامی-ورزشی، یک نورافشانی ویژه درسواحل کاسپیسک، از جمله با استفاده از توپخانه برگزار می‌شود.

در پایان اطلاعیه مرکز خبر رسانی آمده است: در مجموع حدود ۵۰۰ نفر پرسنل نظامی در این جشن‌ها شرکت کرده و حدود ۴۰ کشتی، قایق و شناور پشتیبانی ناوگروه روسیه و بیش از ۲۰ واحد تجهیزات نظامی و ویژه در آن‌ها مشارکت خواهند داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی