تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد؛

احداث خط جدید از ایستگاه برق آهودشت شهرستان کرخه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از احداث خط جدید از ایستگاه برق آهودشت شهرستان کرخه خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۵۶۳
۱۹:۳۱ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

احداث خط جدید از ایستگاه برق آهودشت شهرستان کرخه

 

دیدارنیوز: دکتر علی خدری با اشاره به انجام اقدامات توسعه ای و اصلاح شبکه های برق در سطح استان، گفت: به منظور رفع افت ولتاژ و در راستای گذر از پیک سال ۱۴۰۱ و جهت رفع فولباری ترانسفورماتور موجود ایستگاه و جبران ضعف ولتاژ مشترکین این شهرستان، با افزایش ظرفیت و ترانسفورماتور ایستگاه، این شرکت اقدام به احداث یک خط فشار متوسط جدید و اصلاح حدود ۳۰۰۰ متر شبکه نموده است.

 

خدری افزود: وارد مدار شدن این ترانسفورماتور و خط جدید باعث متعادل سازی بار فیدرهای موجود و همچنین بهبود وضعیت ارتباطی بین ایستگاه های آهودشت و عبدالخان و همچنین افزایش پایداری برق روستاهای بخش آهودشت، حاشیه دز و منطقه خسرج شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیان اینکه کارهای جهادی بزرگی در حوزه توسعه شبکه برق خوزستان انجام شده اظهار کرد: احداث خط جدید از ایستگاه برق آهودشت شهرستان کرخه به جهت اهمیت آن برای مردم منطقه، از اقدامات مهم این شرکت است که به صورت جهادی در راستای توسعه شبکه انجام شد.


برچسب ها: برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی