تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
استاندار تهران خبر داد

۱۱ فوتی و ۴ مفقودی در سیل فیروزکوه

استاندار تهران به خانواده‌های جان باختگان حادثه سیل تسلیت گفت و افزود: تعداد فوتی‌ها در سیل فیروزکوه ۱۱ نفر و تعداد مفقودی‌ها به ۴ نفر رسید.

کد خبر: ۱۳۴۵۳۵
۱۴:۳۲ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

۱۱ فوتی و ۴ مفقودی در سیل فیروزکوه

دیدارنیوز ـ محسن منصوری با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: خدمت رسانی در روستای مزداران فیروزکوه توسط نیرو‌های امدادی پیگیری می‌شود، چرا که این روستا بیشترین خسارت را داشته است.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۱ فوتی قطعی داریم که برخی از آن‌ها مسافر و برخی از افراد بومی بودند و تعداد مفقودی‌ها نیز به چهار نفر کاهش یافته است.

استاندار تهران عنوان کرد: تقسیم کار منطقه‌ای صورت گرفته و هر شهرستان استان، معین یک روستا شده است و اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهند وضعیت چهار نفر مفقودی نیز امروز تعیین تکلیف می‌شود.

وی ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار که در حادثه سیل عزیزان خود را از دادند، عنوان کرد: در چهار شهرستان دیگر شامل مناطق شمالی شهر تهران، پاکدشت، دماوند و پردیس اقدامات خدمت رسانی انجام می‌شود.

وی افزود: شب گذشته به دلیل آسیب وارده به سد محلی چنداب، مجبور به مسدود شدن راه دسترسی مردم به جاده امام رضا (ع) برای حدود ۲ ساعت شدیم.

منصوری همچنین بیان کرد: با توجه به وقوع سیل در شهرستان دماوند، برای عدم ایجاد مشکل و گرفتار شدن خودرو‌ها در سیل، دسترسی مردم برای ۲ ساعت در محور دماوند و رودهن در شرق تهران نیز بسته شد.

بنا براعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ استاندار تهران با توجه به پیش بینی بارندگی و سیل برای امروز گفت: از مردم تقاضا داریم در مسیل‌ها و مسیر‌های پرخطر حضور پیدا نکند تا شاهد خسارت نباشیم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیل در ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی