تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خوزستان خبر داد:

اختصاص سهمیه اقلام اساسی برای هیات‌های مذهبی و مواکب

معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از اختصاص سهمیه اقلام پرمصرف و اساسی تنظیم بازاری برای مواکب، هیات‌های مذهبی و موسسات خیریه در ماه‌های محرم و صفر خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۵۰۴
۱۱:۴۲ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

اختصاص سهمیه اقلام اساسی برای هیات‌های مذهبی و مواکب

دیدارنیوز_خوزستان: علی رحم کریمی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: سهمیه‌هایی از طریق وزارت کشاورزی برای هیئت‌های مذهبی، مواکب و موسسات خیریه ویژه ایام محرم و صفر ابلاغ شده است که این کالاها با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی بین این مراکز توزیع می‌شود.
وی در خصوص سهمیه‌های مصوب تنظیم بازاری برای استان در این ایام افزود: چهار قلم کالای اساسی در نظر گرفته شده در این سهمیه ها شامل برنج، مرغ، شکر و گوشت قرمز می‌شود. میزان این سهمیه‌ها شامل ۲ هزار و ۹۷۲ تن برنج ۱۱۲۱ هندی و تایلندی، ۲هزار و ۷۸۳ تن مرغ منجمد، یک هزار و ۷۸۳ تن شکر و ۲۹۷ تن گوشت قرمز است.
کریمی تصریح کرد: لیست اقلام مورد نیاز شهرستان‌ها به ما اعلام شده است و ما براساس مستندات مربوطه، این کالاها را در اختیار شهرستان‌ها قرار می‌دهیم و این روند با هماهنگی‌ ستاد تنظیم بازار شهرستان انجام می‌شود.
وی عنوان کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته بین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و سازمان جهاد کشاورزی، حواله‌های این اقلام صادر می‌شود تا اقلام در اختیار مواکب، هیئت‌ها و موسسات خیریه قرار بگیرد.
کریمی در خصوص قیمت‌های مصوب اقلام پرمصرف در ماه‌های محرم و صفر گفت: قیمت هر کیلوگرم برنج ۱۱۲۱هندی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم برنج تایلندی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم شکر ۲۱ هزار تومان و هر کیلوگرم مرغ ۴۸ هزار تومان تصویب شده است.
وی در خصوص قیمت گوشت قرمز اظهار کرد: قیمت گوشت متفاوت است و باید حتما ابلاغ شود. در حال حاضر  مستنداتی وجود ندارد که بخواهیم قیمت گوشت را اعلام کنیم اما حداکثر قیمت آن ۱۲۰ هزار تومان است.
کریمی در خصوص اینکه آیا این اقلام برای عموم مردم اعلام شده یا فقط مختص هیات‌ها و مواکب است؟ بیان کرد: سهمیه مردمی هنوز ابلاغ نشده است و سهمیه‌های ابلاغ شده جهت تامین اقلام مورد نیاز هیئت‌های مذهبی، مواکب و موسسات خیریه در ماه‌های محرم و صفر در بحث نذورات است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی