تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
در برنامه میهمان من مطرح شد

پاسخ به همه پرسش‌های کرونایی با خانم دکتر رمضانی (ویدیو)

تازه‌ترین برنامه میهمان من با اجرای احمد طبعی با حضور خانم دکتر آمیتیس رمضانی به بررسی آخرین وضعیت شیوع مجدد و اوجگیری کرونا پرداخته و سوالات بسیاری در این زمینه را پاسخ گفته است.

کد خبر: ۱۳۴۵۰۳
۱۱:۵۴ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

میهمان من دکتر رمضانی

 

دیدارنیوز ـ سرویس سبک زندگی: بازگشت به وضعیت قرمز در شهرهای بزرگ به معنی اوجگیری دوباره کرونا با زیرسویه اُمیکرون است و این روزها تعداد زیادی از هموطنان گرفتار کووید شده‌اند. در برنامه «میهمان من» خانم دکتر آمیتیس رمضانی به تاثیر واکسن‌های موجود در کشور، تفاوت‌های آنها و همچنین تاریخ مصرف آنها پرداخته است.

دیدارنیوز، تماشای این گفت‌وگو برای همه کسانی که درباره کووید ۱۹ دچار دغدغه و نگرانی هستند و پاسخ خود را در مبارزه با این بیماری نیافته‌اند توصیه می‌کند.

ویدیوی این گفت‌و‌گو را اینجا ببینید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی