تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

وضعیت قرمز در پرسپولیس!

گفته می‌شود در چند وقت اخیر روابط بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش، به سردی گراییده و این دو نفر در روز‌های اخیر با یکدیگر صحبت نمی‌کنند! قهر مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در روز‌های مهم نقل و انتقالات باعث شده تا نگرانی‌هایی برای هواداران به وجود بیاید.

کد خبر: ۱۳۴۴۹۸
۱۰:۵۶ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

وضعیت قرمز در پرسپولیس!

دیدارنیوز: حواشی چند وقت گذشته باعث شده تا روابط مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در سردترین شرایط خود قرار بگیرد.

در فاصله دو هفته مانده تا آغاز لیگ برتر و در حالی که همه تیم‌ها به دنبال تقویت و تجهیز خود برای حضور پرقدرت در بازی‌های لیگ هستند، اما باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته مهاجم مدنظر یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم خود را جذب کند. این در حالی است که در مدت اخیر نام‌های زیادی برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شده بود، اما تا به اینجا هنوز مهاجمی که بتواند خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کند به این تیم اضافه نشده است.

از طرف دیگر با مصدومیت عیسی آل‌کثیر و غیبت او تا پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر دست گل‌محمدی در خط حمله خالی‌تر از همیشه شده و این موضوع نگرانی‌هایی را در پی داشته است؛ هر چند که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته و بازیکنان مطرحی را جذب کرد، اما یک توقف یک ماهه برای جذب بازیکن جدید باعث شد تا فشار‌های زیادی روی کادر فنی و مدیریت باشگاه به وجود بیاید.

مشکلات پرسپولیس البته به همین جا ختم نمی‌شود و حاشیه عجیبی این روز‌ها در پرسپولیس به وجود آمده که با وجود رسانه‌ای نشدن، اما باعث نگرانی است و احتمال دارد که این موضوع در ادامه راه کار را برای سرخ‌پوشان سخت کند. در این باره گفته می‌شود در چند وقت اخیر روابط بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش به سردی گراییده و این دو نفر در روز‌های اخیر با یکدیگر صحبت نمی‌کنند! قهر مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در روز‌های مهم نقل و انتقالات باعث شده تا نگرانی‌هایی برای هواداران به وجود بیاید. این ناراحتی و قهر به وجود آمده، اما ریشه در روز‌های ابتدایی تمرین پرسپولیس دارد و حالا شرایط بگونه‌ای پیش رفته که به نظر می‌رسد دو طرف این ماجرا در حال زورآزمایی با یکدیگر هستند. معرفی گزینه‌هایی که جذب آن‌ها برای پرسپولیس در شرایط فعلی سخت است از سوی دو طرف، شاید گواهی بر این ادعا باشد.

ماجرا از آنجایی شروع شد که در اولین تمرین پرسپولیس برای فصل جدید و با حضور خبرنگاران، یحیی گل‌محمدی مصاحبه‌ای در جمع اصحاب رسانه انجام داد و انتقاد‌های تند و تیزی را علیه مدیریت باشگاه مطرح کرد. این انتقاد‌ها به مذاق رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس خوش نیامد و باعث جرقه‌های اولیه این اختلافات شد. در ادامه بحث لغو شدن اردوی پرسپولیس در ترکیه و عدم جذب یکی دو بازیکن مدنظر یحیی گل‌محمدی باعث شد شعله این اتفاقات بیشتر از قبل شود و حالا کار را به جایی رسانده که این دو با یکدیگر صحبت نمی‌کنند و قهر هستند؛ این البته موضوعی نیست که باشگاه پرسپولیس درصدد تأیید آن برآید، اما اخبار این موضوع چه در بین بازیکنان و چه در بین کارمندان باشگاه به شدت پیچیده و همگی از اختلافات مدیرعامل و سرمربی باخبرند.

حالا که در آستانه آغاز لیگ برتر بیست و دوم هستیم باز هم نام‌هایی برای پیوستن به پرسپولیس و پر کردن خلاء یک مهاجم تمام‌کننده به گوش می‌رسد و باید دید که رضا درویش قادر خواهد بود بازیکن مدنظر سرمربی تیمش را جذب کند یا نه چرا که مطمئناً در شرایط فعلی، خط حمله پرسپولیس نیاز به تقویت دارد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی