تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.
مدیرکل مدیریت بحران استان عنوان کرد

تغییر حرکت جبهه مانسون در خوزستان / ادامه بارش‌ها تا دو روز آینده

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به تغییر حرکت سامانه مونسون گفت: تاکنون حادثه آبگرفتگی منجر به خسارت در خوزستان نداشته‌ایم.

کد خبر: ۱۳۴۴۹۱
۰۹:۵۶ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

تغییر حرکت جبهه مانسون در خوزستان / ادامه بارش‌ها تا دو روز آینده

دیدارنیوز_خوزستان: شهاب صدیقی در خصوص آخرین وضعیت فعالیت سامانه مونسون در استان خوزستان اظهار کرد: پیرو هشدارهایی که از قبل صادر شده بود، ساعت ۱۵:۴۵ اولین بارش از بخش چلو اندیکا، حد فاصل تاراز – دلا گزارش شد. سپس بارش به مسجدسلیمان، باغملک، بهبهان و باوی نیز رسید.
به گزارش ایسنا، وی افزود: علیرغم پیش‌بینی هواشناسی در مورد تحقق بارش تنها در نیمه شرقی استان، اتفاق نادری رخ داد و جبهه بارشی به سمت باوی، شوشتر و سپس کرخه، شوش و بستان حرکت کرد.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: این مساله نشان‌دهنده تغییرات فعالیت سامانه بود که به کرات مدیرکل هواشناسی خوزستان این موضوع را مطرح کرده بود.
صدیقی بیان کرد: بنابراین تاکید بر این است که هم‌استانی‌ها رعایت کنند و در کنار مسیل‌ها و رودخانه‌ها قرار نگیرند.
وی در خصوص شرایط مناطق دچار بارندگی تصریح کرد: راه‌های روستای دره بازار بهبهان و روستای بحره میداوود باغملک مسدود شده بودند که اکنون این دو مسیر باز شده‌اند.
وی افزود: در حال حاضر تنها مسیر بین روستایی روستای تنگه چویل در باغملک مسدود است که در این راستا ستاد مدیریت بحران شهرستان برگزار شده است. اکیپ راهداری برای تقویت کار به منظور سرعت در بازگشایی مسیر در حال اعزام برای حضور در این محل هستند. برای این کار درخواست ماشین‌آلات داشتند که ماشین‌آلات در حال اعزام است تا در اسرع وقت مسیر باز شود.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان در خصوص حوادث قطعی برق در پی وزش باد، گفت: تعدادی حادثه خاموشی در مسجدسلیمان، باغملک و دهدز داشتیم که این موارد رفع شدند.
وی با بیان اینکه در مجموع تاکنون حادثه آبگرفتگی منجر به خسارت در استان خوزستان نداشته‌ایم، تصریح کرد: حرکت توده بارشی به سمت غرب استان خوزستان اتفاق خوبی بود و مشاهده کردیم که در منطقه بستان که کمبود آب وجود دارد و نیازمند بارش بود، ۸ میلیمتر بارندگی رخ داد.
صدیقی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: بنا بر پیش‌بینی‌ها، جبهه بارشی تا دو روز دیگر در خوزستان حضور دارد و پایش‌های بعدی نشان می‌دهد که فعالیت سامانه را علاوه بر مناطق شمالی، در شرق، مرکز و جنوب نیز خواهیم داشت.
انتهای پیام

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی