تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

هاشمی‌طبا: ائمه جمعه همیشه نگران معیشت مردم بودند، حالا آن را به خدا واگذار می‌کنند!

مصطفی هاشمی طبا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ائمه جمعه که همیشه درباره معیشت مردم اظهار نگرانی می‌کردند حالا این موضوع را به خدا واگذار کردند یا عامل پدید آمدن وضعیت کنونی را فسق و فجور خود مردم می‌دانند.

کد خبر: ۱۳۴۴۹۰
۰۹:۵۴ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

هاشمی‌طبا: ائمه جمعه همیشه نگران معیشت مردم بودند، حالا آن را به خدا واگذار می‌کنند!

دیدارنیوز: فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: فرد وقتی خرید می‌رود می‌فهمد پولش خیلی بی ارزش شده است و این وضعیت متأسفانه ادامه دارد.

دولت سید ابراهیم رئیسی با وعده‌های رویایی سرکار آمد، اما هرچه گذشت بر کابوس معیشتی مردم افزود. حال سئوال این است که وضعیت کشور در سه سال آینده با مدیریت این دولت چگونه خواهد شد؟

مصطفی هاشمی طبا درباره پیش‌بینی عملکرد دولت سیزدهم تا ۱۴۰۴ گفت: خیلی نمی‌خواهم درباره مسئله تورم صحبت کنم، ولی به نظر می‌آید که وضعیت زیستی و اجتماعی مملکت به لحاظ تولید و کشاورزی رو به پایین است و در حوزه زیست محیطی نیز نه تنها تقریبا کاری نمی‌شود بلکه حتی حرفش را هم نمی‌زنند.

وی با بیان اینکه خیلی نگاه مثبتی به ۳ سال آینده کشور ندارم، درباره احتمال ناتمام ماندن دولت سیزدهم، افزود: مهم نیست که این دولت بماند یا نماند، مهم این است که مملکت بماند و شاداب باشد. معتقدم دولت باید به موضوع زیستگاهی کشور رسیدگی کند، چون اصراف منابع طبیعی در کشور به شدت وجود دارد و هیچ حرکتی برای اصلاح این وضعیت دیده نمی‌شود.

این فعال سیاسی با اشاره به وضعیت نامطلوب ژئوپلیتیک ایران، گفت: امروز می‌بینیم همسایگان ایران نوعا با رژیم صهیونیستی وارد تعامل شدند و مرز‌های ما کاملا در خطر است. در مجموع چندان چشم انداز خوبی را نمی‌بینم.

هاشمی‌طبا با اشاره به اوضاع نامساعد اقتصادی افزود: مسئله تورم و پایین آمدن ارزش پول خیلی سرعت گرفته است. فرد وقتی خرید می‌رود می‌فهمد پولش خیلی بی ارزش شده است و این وضعیت متأسفانه ادامه دارد. گرچه پیش از این صحبت می‌شد که معیشت مردم قدری بهتر شود، اما الان دیگر صحبتی از این مسئله هم نمی‌شود. ائمه جمعه که همیشه درباره معیشت مردم اظهار نگرانی می‌کردند حالا این موضوع را به خدا واگذار کردند یا عامل پدید آمدن وضعیت کنونی را فسق و فجور خود مردم می‌دانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی