تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

رئیس سابق دیوان محاسبات کشور درگذشت

عادل آذر، رئیس سابق دیوان محاسبات و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که بابت جراحی در بیمارستان بستری شده بود، شب گذشته (جمعه) درگذشت.

کد خبر: ۱۳۴۴۸۹
۰۹:۴۲ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

رئیس سابق دیوان محاسبات کشور درگذشت

دیدارنیوز: عادل آذر، رئیس اسبق مرکز آمار ایران و رئیس سابق دیوان محاسبات کشور شب گذشته به علت بیماری درگذشت.

شهریور ۱۴۰۰ آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور حکمی، "عادل آذر" را به سمت مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی منصوب کرد.

وی متولد ۱۳۴۵ دهلران، دانش آموخته دکترای مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه بود که نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران و ریاست دیوان محاسبات کشور را در کارنامه اجرایی و مدیریتی خود داشت.

­­مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ­دو سال پیش در چنین روز‌هایی دیوان محاسبات را از انسانی شریف تحویل گرفتم. در سالگرد آن ایام، خبر تلخی قلبم را به درد آورد. دکتر عادل آذر در شب اول محرم به دیدار اربابش شتافت. روحش شاد وتسلیت به خانواده محترم این دوست عزیز سفر کرده.

منبع: تسنیم
برچسب ها: عادل آذر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی