تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

فرود اضطراری هواپیمای حامل محسنی اژه‌ای

هواپیمای حامل غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه‌ قضاییه که از بوشهر عازم تهران بود، شب گذشته (پنجشنبه) به‌صورت اضطراری در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

کد خبر: ۱۳۴۴۵۶
۰۸:۵۹ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

فرود اضطراری هواپیمای حامل محسنی اژه‌ای

دیدارنیوز: طبق نوشته رسانه‌های ایران هواپیمای حامل غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه‌ قضاییه که از بوشهر عازم تهران بود به‌صورت اضطراری در فرودگاه اصفهان به زمین نشست. این پرواز ساعت ۲۱ دیشب پنجشنبه ۲۸ ژوئیه (ششم مرداد) از فرودگاه بوشهر بلند شده بود.

بر اساس این گزارش دلیل فرود اضطراری این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر شرایط بد جوی تهران عنوان شده است. این گزارش عنوان می‌کند که رئیس قوه‌ قضاییه ایران در یک پرواز عمومی حضور داشت.

بارندگی‌ها در شهر‌های مختلف ایران که از روز گذشته آغاز شده بود باعث جاری شدن سیل در برخی از شهر‌ها از جمله تهران شد به‌طوریکه در محدوده امامزاده داوود تهران واقع در منطقه پنج شهرداری هفت نفر در اثر سیل جان باختند و ۱۴ نفر دیگر مفقود هستند.

طبق گفته هواشناسی، بارش شدید باران که دیروز نیز ادامه داشت در شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و پردیس در استان تهران باعث جاری شدن سیلاب در معابر شد.

محور ریلی تهران-شمال نیز به دلیل سیل در منطقه روستای زرین دشت فیروزکوه مسدود شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی