تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
بزرگترین زنجیره‌ تولید پی.وی.سی تاریخ‌ساز شد؛

شکسته شدن رکورد ۱۰ ساله‌ تولید در پتروشیمی اروند

شرکت پتروشیمی اروند با ثبت رکورد جدید،‌ موفق به تولید ۲۰۱۵۴۶ تن محصول در تیرماه شد و به رکوردی تازه در دوران فعالیت خود رسید.

کد خبر: ۱۳۴۴۴۹
۲۱:۲۸ - ۰۶ مرداد ۱۴۰۱

شکسته شدن رکورد ۱۰ ساله‌ تولید در پتروشیمی اروند

 

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ سرپرست بهره‌برداری پتروشیمی اروند با اعلام این خبر اظهار داشت: میزان تولید محصولات شرکت در تیرماه سال‌جاری با عبور از رکورد های ثبت شده پیشین به بالاترین میزان از زمان راه‌اندازی رسید و در تیرماه از ۲۰۱۵۴۶تن فراتر رفت.

سید محمد تقوی اصل با بی سابقه خواندن این میزان تولید از ابتدای راه‌اندازی شرکت تا کنون افزود: در زمستان گذشته بزرگترین تعمیرات اساسی شرکت پس از یک‌دهه انجام شد که اکنون شاهد موفقیت‌های این تعمیرات بزرگ و نوسازی انجام شده هستیم و انتظار داریم در ماه‌های آینده با ثبت رکوردهای بالاتر به حجم بالاتری از تولید دست یابیم و رکورد به دست آمده نیز با افزایش حجم تولید همراه باشد.

 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، از ابتدای سال‌جاری درآمدهای عملیاتی شرکت نیز رشد چشمگیری را تجربه کرده است و براساس گزارش‌های مالی منتشر شده، در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ به ۴,۷۰۹ میلیارد تومان رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ با افزایش ۳۰درصدی همراه بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی