تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

مسیر کوهسار-امامزاده داوود مسدود است

کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام وضعیت ترافیکی صبح امروز از انسداد مسیر کوهسار به امامزاده داوود خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۴۳۶
۱۱:۳۰ - ۰۶ مرداد ۱۴۰۱

امامزاده داوود مسدود

 

دیدارنیوز: مجید رنجبر کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: وضعیت حال حاضر ترافیک شهر تهران در اکثر معابر ترافیک روان و با سرعت مناسب است. به جز در محور بزرگراه شهید همت در بخش مرکزی در هر دو مسیر، بزرگراه حکیم در مسیر غرب به شرق از محدوده پارک پردیسان پل شیخ فضل الله نوری به سمت شرق و همچنین در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید زین الدین از محدوده بعد از پل امام علی علیه السلام تا محدوده زیرگذر دکتر شریعتی، سایر قسمت‌ها مشکلات خاصی وجود ندارد.

وی افزود: به واسطه بارش‌های شب گذشته در محور امامزاده داوود علیه السلام با توجه به رانش زمین، بخشی از محور بسته شده و قابل استفاده نیست. همکاران من و گروه‌های امدادی از ابتدای صبح در این مقطع حضور دارند و مشغول امدادرسانی هستند.

رنجبر ادامه داد: با توجه به اینکه محور قابل استفاده نیست از محدوده میدان کوهسار محدودیت تردد به سمت امامزاده داوود علیه السلام ایجاد شده و محور بسته است متعاقباً به محض بازگشایی محور اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد خواهشمندیم که تا اطلاع ثانوی شهروندان عزیز در این محدوده تردد نداشته باشند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی