تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
به قلم محمود بلیوند

برخورد نامطلوب مسئولین منصوب نماینده شوشتر و گتوند در میز خدمت

اقرار دیر هنگام به برخورد دوگانگی برخی مسئولین منصوب با سفارشات نماینده شوشتر و گتوند توسط رسانه منتسب به نماینده

کد خبر: ۱۳۴۴۳۰
۲۳:۲۴ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

برخورد نامطلوب مسئولین منصوب نماینده شوشتر و گتوند در میز خدمت

دیدارنیوز_خوزستان: چنانچه گزارش این رسانه، تحت عنوان گزارشات مردمی در نظر گرفته شود این اقرار دیر هنگام سایت منتسب به نماینده در خصوص برخورد دوگانه برخی مسئولین است که اول باید شخص نماینده مجلس که در انتصاب آنها دخالت داشته است مورد پرسش قرار بگیرد.

این مسئولین از کجا آمده اند؟
 چه کسانی آنها را در ادارات گمارده است؟

سرایدار و آبدارچی و همه مسئولین، منصوب نماینده هستند و هیچکدام بدون اجازه نماینده نیامده اند و کمتر کسی است که این را نمی داند و اگر کم کاری در قبال مردم از سوی مسئولین شده، این شخص نماینده است که باید پاسخگو باشد نه امامان جمعه و ستاد اقامه نماز جمعه ها، که زمینه ارتباط مستقیم بین مسئولین و مردم را فراهم نموده اند. 

متاسفانه در سالروز برگزاری اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی در پنجم مرداد ماه ۱۳۵۸، رسانه منتسب به نماینده مجلس شورای اسلامی، یکی از عملکردهای بسیار مثبت ستاد اقامه نماز جمعه، یعنی میز خدمت، که در جهت ارتباط مستقیم مسئولین با مردم است را به چالش کشانده است.

گفتنی است؛ حمله به میز خدمت مسئولین در نماز جمعه در زمانی رخ داده که شوشتر و گتوند از امامان جمعه ممتاز و پرتلاش و ستادهای اقامه نماز جمعه قوی و پرکاری برخوردار هستند.

 لذا نباید عملکرد درست امامان جمعه و ستاد نماز جمعه ها را تخریب کنید و بدانید که اگر همین نماز جمعه ها نباشند، همین میز خدمت و پاسخ به مردم هم وجود نخواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی