تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
نظرسنجی سی‌ان‌ان نشان داد

۷۵ درصد دموکرات‌ها «بایدن» را نمی‌خواهند

بر اساس نتایج نظرسنجی شبکه خبری سی ان ان آمریکا، ۷۵ درصد از رای‌دهندگان به حزب دموکرات در ایالات متحده تمایل دارند سال ۲۰۲۴ فردی غیر از جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا شود.

کد خبر: ۱۳۴۴۲۸
۲۱:۱۶ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

۷۵ درصد دموکرات‌ها «بایدن» را نمی‌خواهند

دیدارنیوز: نتایج نظرسنجی جدید شبکه «سی‌ان‌ان» نشان می‌دهد که دو سوم از دموکرات‌ها تمایل دارند سال ۲۰۲۴ فردی غیر از جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا شود.

بر اساس نتایج نظرسنجی جدید شبکه خبری سی‌ان‌ان، ۷۵ درصد از رای‌دهندگان به حزب دموکرات در ایالات متحده تمایل دارند سال ۲۰۲۴ فردی غیر از جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا شود که این آمار نسبت به اوایل سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد میزان محبوبیت بایدن در آمریکا کاهش چشمگیری یافته است.

۷۵ درصد دموکرات‌ها «بایدن» را نمی‌خواهند

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، یافته‌های آماری نظرسنجی اخیر اثبات می‌کند که محبوبیت بایدن همچنان در حال کاهش است، تورم بالا است و بیشتر آمریکایی‌ها از وضعیت اقتصادی این کشور ناراضی‌اند. گزارشی که روز سه‌شنبه از اوضاع اقتصادی ایالات متحده منتشر شد، حاکی از آن است که اعتماد مصرف‌کننده‌ها برای سومین ماه متوالی کاهش یافته است.

بر اساس نظرسنجی سی‌ان‌ان، ۲۴ درصد رای‌دهندگان دموکرات و افرادی که به این حزب تمایل دارند، گفته‌اند ترجیح می‌دهند شخص دیگری غیر از بایدن نامزد شود؛ زیرا می‌دانند او بازنده خواهد بود. ۳۲ درصد نیز گفته‌اند که نمی‌خواهند شاهد پیروزی مجدد بایدن باشند و تنها ۲۵ درصد حامیان دموکرات‌ها همچنان تمایل دارند که جو بایدن رئیس‌جمهور شود؛ در حالی که این آمار در ماه‌های ژانویه و فوریه ۴۵ درصد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی