تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

تعیین راهبرد جهت حمایت‌ از واحدهای تولیدی منطقه آزاد اروند

نشست صمیمانه معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۴۳۳۰
۱۴:۵۶ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

تعیین راهبرد جهت حمایت‌ از واحدهای تولیدی منطقه آزاد اروند

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان نشستی را با محوریت بررسی و تعیین راهبرد در حمایت از واحدهای تولیدی منطقه برگزار و در راستای ایجاد همکاری‌های لازم با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، تمهیدات لازم را به‌عمل آورد.

 

در این نشست، راهکارها و بندهای لازم جهت ایجاد فصلی مشترک از همکاری دو طرف و در راستای بهره‌گیری قوانین حمایتی از صنایع فعال بررسی شد و تلاش برای فعال ساختن واحدهای راکد مستقر در سایت‌های صنعتی منطقه آزاد اروند‌، نیز در دستور کار قرار گرفت.

همچنین توافق شد تا در روزهای آتی و مقارن با سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک به منطقه آزاد اروند، تفاهم‌ نامه همکاری میان این نهاد حاکمیتی در منطقه و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران انعقاد گردد.


برچسب ها: منطقه آزاد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی