تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

بازدید «رئیسی» از نمایشگاه هم‌افزایی مدیریت ایران

سید ابراهیم رئیسی، دقایقی پیش با حضور در مصلی تهران از نمایشگاه هم‌افزایی مدیریت ایران بازدید کرد. این رویداد اولین بستر تعامل و همکاری میان مدیران دولتی با شرکت ها، موسسات و مجموعه‌هایی است که هرکدام محصول، خدمات، ایده یا الگوی خاصی برای حل مشکلات و چالش‌های کشور دارند.

کد خبر: ۱۳۴۲۸۰
۲۰:۴۹ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

بازدید «رئیسی» از نمایشگاه هم‌افزایی مدیریت ایران

دیدارنیوز: رییس‌جمهور دقایقی پیش با حضور در مصلی تهران از نمایشگاه هم‌افزایی مدیریت ایران بازدید کرد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در این دیدار از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد. رویداد هم افزایی مدیریت ایران اولین بستر تعامل و همکاری میان مدیران دولتی با شرکت ها، موسسات و مجموعه‌هایی است که هرکدام محصول، خدمات، ایده یا الگوی خاصی برای حل مشکلات و چالش‌های کشور دارند.

گفتنی است، هم افزا قصد دارد به بزرگترین و گسترده‌ترین زیرساختی برای تجمع فعالان و نقش آفرینان واحد‌های فناور، فرهنگی_ اجتماعی و کسب و کار‌های خلاق و نو با مدیران کشور برای کمک به حل مسائل کشور تبدیل شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی