تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

تعطیلات اروپا با ترافیک‌ ۸۰۰ کیلومتری آغاز شد

صف‌های بلند و بالایی از روز جمعه در بندر جنوبی انگلیس ایجاد شد چراکه مسافران مجبور بودند چندین ساعت برای سوار شدن به کشتی‌هایی که عازم فرانسه بودند منتظر بمانند. مقامات فرانسوی ۷۹۰ کیلومتر ترافیک را در ظهر شنبه در جاده‌های اصلی مورد استفاده مسافران ثبت کردند. البته این میزان ترافیک کمتر از ۹۳۰ کیلومتر ترافیک ثبت شده در سال گذشته بود.

کد خبر: ۱۳۴۲۰۹
۰۹:۱۸ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

تعطیلات اروپا با ترافیک‌ ۸۰۰ کیلومتری آغاز شد

دیدارنیوز: ساعت‌ها انتظار در ترافیک چیزی نیست که کسی بخواهد تعطیلات خود را با آن شروع کند، اما این دقیقا چیزی است که بسیاری از بریتانیایی‌هایی که تلاش می‌کردند در آخر این هفته از کانال مانش عبور کنند با آن مواجه شدند.

صف‌های بلند و بالایی از روز جمعه در بندر جنوبی انگلیس ایجاد شد چراکه مسافران مجبور بودند چندین ساعت برای سوار شدن به کشتی‌هایی که عازم فرانسه بودند منتظر بمانند.

گرچه این ترافیک در روز یکشنبه کمتر شده بود، اما همین تاخیر‌ها باعث ایجاد اختلاف بین دولت‌های بریتانیا و فرانسه را فراهم کرد و هر دو طرف یکدیگر را سرزنش کردند.

اتحادیه‌ها، مقامات بندری و مقامات فرانسوی ادعا کردند که برکسیت باعث ایجاد مشکلات ترافیکی برای مسافران بریتانیایی شده است، زیرا اکنون که بریتانیا دیگر بخشی از اتحادیه اروپا نیست، بررسی‌های بیشتری نیاز است.

با این حال لیز تراس، وزیر امور خارجه بریتانیا فرانسه را مقصر دانست. او تاکید کرد: «واقعیت این است که مقامات فرانسوی نیرو‌های کافی را در مرز قرار نداده‌اند.»

او افزود: «در این مورد با آن‌ها کاملا صریح هستم.»

خبرگزاری فرانسه در پایان سال ۲۰۲۰ گزارش داد که دولت بریتانیا پیشنهاد ۳۳ میلیون پوندی (۳۹ میلیون یورویی) برای دو برابر کردن ظرفیت کنترل در سمت فرانسوی مرز را رد کرده است.

۸۰۰ کیلومتر ترافیک
همچنین با اوج گرفتن فصل تعطیلات صحنه‌های مشابهی از اختلال در سفر در سایر کشور‌های اروپایی مشاهده شد. ترافیک در فرانسه به‌ویژه در اطراف پاریس و بین لیون و ولانس در روز شنبه متراکم بود.

مقامات فرانسوی ۷۹۰ کیلومتر ترافیک را در ظهر شنبه در جاده‌های اصلی مورد استفاده مسافران ثبت کردند. البته این میزان ترافیک کمتر از ۹۳۰ کیلومتر ترافیک ثبت شده در سال گذشته بود.

با رسیدن به فصل سفر‌های توریستی در کرواسی نیز ترافیک در تمام جاده‌ها به سمت مقاصد گردشگری در سواحل آدریاتیک افزایش یافته است.

ترافیک برای تعطیلات در سوئیس نیز با طول ۱۵ کیلومتر با زمان انتظار تا ۲ ساعت و نیم گزارش شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی