تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

افتخارآفرینی كارمند شركت نفت و گاز اروندان در مسابقات سراسری قرآن وزارت نفت

محسن مزرعه اصل کارمند شرکت نفت و گاز اروندان مقام نخست در رشته حفظ 10 جزء قرآن در ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت را کسب کرد.

کد خبر: ۱۳۴۱۷۸
۱۶:۵۸ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

افتخارآفرینی كارمند شركت نفت و گاز اروندان در مسابقات سراسری قرآن وزارت نفت

 

دیدارنیوز: نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، محسن مزرعه اصل در ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت یادواره شهدای شرکت ملی صنایع پتروشیمی که از 25 الی 27 تیر ماه 1401 در پتروشیمی تبریز برگزار شد، موفق به کسب مقام اول در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم گردید.

به پاس اهتمام این همکار ارجمند در کسب و شکوفایی معارف قرآنی با اهداء لوح تقدیری از سوی جواد اوجی، وزیر محترم نفت، از ایشان تقدیر به عمل آمد و دارالقرآن کریم شرکت نفت و گاز اروندان نیز در برنامه ایی از ایشان تجلیل به عمل خواهد آورد.

در سال 1400 حدود 5000 نفر از کارکنان وزارت نفت در مرحله مقدماتی این مسابقات که در رشته های تلاوت،تحقیق، تلاوت ترتیل،حفظ 5،10 و 20 جزء و کل قرآن و مفاهیم بر گزار شد شرکت نمودند که 84 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

محسن مزرعه اصل دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهره برداری نفت و 5 سال سابقه کار در مهندسی بهره برداری میدان آزادگان جنوبی شرکت نفت و گاز اروندان می باشد که پیش از این نیز در پنجمین دوره مسابقات قرآن وزارت نفت موفق به کسب مقام اول رشته حفظ پنج جزء گردیده بود.

شركت نفت و گاز اروندان به عنوان دومين توليد كننده‏ بزرگ نفت خام ايران با راهبری 6 ميدان مشترک و 7 ميدان غيرمشترک بزرگ و پيچيده، علاوه بر توليد صيانتی، در حال توسعه ميادين و اجرای پروژه های منتج به ازدياد برداشت از ميادين بويژه ميادين مشترک است.

برچسب ها: نفت وگاز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی