تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

نماینده شیراز: دستگاه قضایی با مقصران سیل استهبان برخورد کند

جعفر قادری، نماینده شیراز در مجلس، در تذکری با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در سیل استهبان گفت: دستگاه قضایی با مقصران سیل استهبان فارس برخورد کند.

کد خبر: ۱۳۴۱۴۹
۱۲:۲۵ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

نماینده شیراز: دستگاه قضایی با مقصران سیل استهبان برخورد کند

دیدارنیوز: نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی از دستگاه قضایی، سازمان بازرسی و وزرات کشور خواست که به قصور‌های رخ داده در جریان سیل استهبان ورود کند.

جعفر قادری در جلسه علنی امروز (یکشنبه)، مجلس در تذکری با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در سیل استهبان گفت: باید نهاد‌های ذیربط به خاطر عدم اطلاع رسانی به موقع، مورد سوال و مواخذه قرار گیرند که اگر به موقع اطلاع رسانی می‌شد این اتفاق رخ نمی‌داد.

وی با یادآوری سیل چند سال گذشته در شیراز گفت: باید دستگاه قضایی، سازمان بازرسی و وزارت کشور به این موضوع ورود کرده و با ریشه یابی، شاهد تکرار این اتفاق نباشیم؛ وقتی امکان جلوگیری از این اتفاق با اطلاع رسانی و هشدار وجود داشت، چرا این اتفاق رخ داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی