تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
مجید جلالی توصیه کرد

باید در «تیم‌ملی» همدلی ایجاد شود

پس از حواشی مخرب اخیر پیرامون تیم ملی فوتبال کشورمان و دو دستگی میان ملی‌پوشان به دلیل وضعیت دراگان اسکوچیچ، مجید جلالی کارشناس فوتبال ایران می‌گوید در آستانه جام جهانی قطر نیاز به همدلی داریم.

کد خبر: ۱۳۴۰۶۱
۱۰:۵۸ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

باید در «تیم‌ملی» همدلی ایجاد شود

دیدارنیوز: کارشناس فوتبال ایران می‌گوید همه باید به ایجاد اتحاد و همدلی در تیم ملی کمک کنند.

مجید جلالی، درباره حواشی اخیر انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: موضوعاتی که چند وقت اخیر رخ داد، بیانگر پنج نکته بسیار مهم است. نکته اول اینکه بی‌تخصصی و ناتوانی در تصمیم‌گیری در فوتبال مشهود شد. دوم نشان داد برخی دشمنی دیرینه‌ای با مربیان ایرانی دارند. سومین موضوعی که خودش را نشان داد، صحنه‌گردانی از سوی باند واسطه‌گری در فوتبال بود. موضوع بعدی این بود که اهالی فوتبال اگر در موقعیت تصمیم‌گیری باشند، سیاسی‌کاری نمی‌کنند. آن‌ها حرفشان را صریح می‌زنند و این موضوع را در اظهارات کمیته فنی دیدید. موضوع پنجم هم به خبرسازی‌هایی بود که وجود داشت. در این شرایط کسی به فکر منافع فوتبال نبود و همه به فکر منافع خودشان بودند.

او در پاسخ به این سوال که چه باید کرد که تیم ملی نتایج لازم را در جام‌جهانی بگیرد؟ گفت: هر کسی که دلسوز فوتبال است اگر بخواهد تیم ملی در جام‌جهانی نتیجه بگیرد، باید پشت تصمیم فدراسیون بایستد. ما یک فیفا دی در شهریور داریم و امکان دارد در آن فیفا دی هم اتفاقاتی رخ دهد. اگر می‌خواهیم تیم ملی در جام‌جهانی نتیجه بگیرد باید تمام اقداماتی که منجر به وفاق ملی و همدلی در جام‌جهانی می‌شود را دنبال کنیم. درباره تصمیم فدراسیون صحبت‌های زیادی می‌توان مطرح کرد، اما پرداختن به این موضوعات کمک کننده نیست و فعلا باید از تیم ملی حمایت کنیم و کاری کنیم که چند دستگی تیم ملی برطرف شود.

جلالی در ادامه درباره اینکه ضعف‌های آماده سازی تیم ملی را چطور باید اصلاح کرد هم گفت: ما نمی‌توانیم شرایط را تغییر دهیم. مثلا نمی‌توانیم تیمی پیدا کنیم که با ما بازی کند. الان کادر فنی باید برنامه‌هایی برای آنالیز بازی‌ها داشته باشد و در فیفا دی پیش رو تیم برنامه‌های تمرینی را دنبال کند و یک دل شود. الان نباید کسی به فکر یارکشی و انتقام باشد. باید اقداماتی انجام دهیم که منجر به یکپارچگی تیم شود.

او همچنین گفت: ظرفیت فوتبال ما طوری است که ما در جام‌جهانی نتایج قابل قبولی بگیریم. نمی‌گویم که از گروه بالا برویم، اما می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. برای صعود از گروه باید اقداماتی بلند مدت انجام می‌دادیم که الان می‌گفتیم انتظار صعود از گروه را داریم. ما چنین کار‌هایی نکردیم، اما می‌توانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم. اگر هم از گروه صعود کنیم اتفاقی است و چیزی نیست که بگوییم از قبل کاری برایش انجام دادیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی