تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.

حضور مدیرکل صمت‌ خراسان رضوی در غرفه پتروشیمی اروند

مدیرکل صمت‌ استان خراسان رضوی با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی اروند در چهاردهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک و رنگ و رزین در مشهد مقدس، حمایت‌های پتروشیمی اروند در حمایت از شرکت‌های داخلی را قابل تقدیر دانست.

کد خبر: ۱۳۴۰۱۷
۲۲:۰۴ - ۳۰ تير ۱۴۰۱

حضور مدیرکل صمت‌ خراسان رضوی در غرفه پتروشیمی اروند

دیدارنیوز_خوزستان| به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند، در این دیدار که در غرفه‌ی شماره B26 پتروشیمی اروند برگزار شد، معاون رییس مجمع و رییس کمیته ساخت داخل این شرکت با بیان اینکه اولویت شرکت پتروشیمی اروند در تامین قطعات و یا عرضه محصولات، شرکت‌های داخلی بوده اظهار داشت: نه تنها در تامین قطعاتی که در کشور تولید می‌شوند، بلکه با تفاهم‌ها و قراردادهایی که داشته‌ایم، حتی ساخت تجهیزات تخصصی خود را نیز به شرکت‌های دانش‌بنیان سپرده‌ایم و به سمت تبدیل به شرکت کاملا ایرانی حرکت‌ می‌کنیم.

خسروی افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان قدرتمندی را نیز در استان خراسان رضوی داشته‌ایم که تلاش کرده‌ایم تا از ظرفیت‌های موجود بیشترین بهره را ببریم تا وابستگی خود به شرکت‌های خارجی را به صورت کامل قطع کنیم.

در ادامه این نشست؛ امیررضا رجبی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی با تشریح وضعیت شرکت‌های این استان، حمایت پتروشیمی اروند از صنایع استان خراسان رضوی را ارزشمند خواند و خواستار همکاری بیشتر بین شرکتهای این استان و پتروشیمی اروند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی