تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
توافق هسته‌ای با ایران به نفع منطقه خواهد بود

کاخ‌سفید: پوتین به دلیل انزوای سیاسی متاثر از جنگ اوکراین به تهران سفر کرد

«کارین ژان‌پیر» سخنگوی کاخ سفید عصر روز سه شنبه به وقت تهران، به سفر «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه به تهران تاخت و مدعی شد که این سفر به بحران اوکراین مرتبط است. او گفت: توافق هسته‌ای با ایران به نفع منطقه خواهد بود و واشنگتن برای دستیابی به این توافق همچنان تلاش می‌کند.

کد خبر: ۱۳۳۹۳۴
۰۸:۴۷ - ۲۹ تير ۱۴۰۱

کاخ‌سفید: پوتین به دلیل انزوای سیاسی متاثر از جنگ اوکراین به تهران سفر کرد

دیدارنیوز: سخنگوی کاخ سفید سفر رئیس جمهور روسیه به تهران را که در چارچوب روند نشست آستانه صورت گرفته است، به بحران اوکراین ربط داد و مدعی شد که سفر پوتین به جنگ اوکراین ارتباط دارد.

«کارین ژان‌پیر» سخنگوی کاخ سفید عصر روز سه شنبه به وقت تهران، به سفر «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه به تهران تاخت و مدعی شد که این سفر به بحران اوکراین مرتبط است.

ژان‌پیر در ادامه ادعا‌های خود علیه سفر پوتین به تهران اعلام کرد که رئیس جمهوری روسیه به دلیل «انزوای سیاسی متاثر از جنگ اوکراین به ایران سفر کرد».

وی به فرافکنی خود علیه سفر پوتین به ایران که در راستای مذاکرات مربوط به نشست آستانه برای حل بحران سوریه صورت گرفته است، ادامه داد و افزود: «این سفر نشان می‌دهد که مسکو تصمیمی برای توقف جنگ در واکراین ندارد».

به گفته پایگاه هیل، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود که به صورت مشترک با «جان کربی» هماهنگ کننده امور امنیتی آمریکا برگزار شد، بر تداوم تحریم‌ها علیه روسیه تاکید کرد و گفت: «واشنگتن به زودی افراد و نهاد‌های روسی جدیدی را به فهرست تحریم‌ها اضافه خواهد کرد».

کارین ژان‌پیر در بخش دیگری از سخنانش به موضوع برجام اشاره کرد و گفت که توافق هسته‌ای با ایران به نفع منطقه خواهد بود و واشنگتن برای دستیابی به این توافق همچنان تلاش می‌کند.

ادعا‌های سخنگوی کاخ سفید در حالی مطرح می‌شود که روز سه شنبه تهران میزبان روسای جمهور ترکیه و روسیه در ادامه برگزاری نشست گفتگو‌های آستانه درباره سوریه بوده است.

در پایان نشست، رؤسای جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه، در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که روسای جمهور بر تعهد تزلزل­ناپذیر خود به حاکمیت، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی جمهوری عربی سوریه و همچنین به اهداف و اصول منشور ملل متحد تأکید و تصریح کردند که این اصول باید مورد احترام همگان بوده و هیچ اقدامی، فارغ از عاملان آن، نباید این اصول را تضعیف نماید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی