تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

افت شاخص بورس از شتاب افتاد

شاخص کل بورس تهران امروز (سه شنبه، ٢٨ تیرماه) با ٨٨٩ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ٤٦٨ هزار واحدی قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۳۹۰۷
۱۶:۲۳ - ۲۸ تير ۱۴۰۱

افت شاخص بورس از شتاب افتاد

دیدارنیوز ـ شاخص هم‌وزن با ٧٥٠واحد کاهش به ٤٠١ هزار و ٦٨٣ واحد و شاخص قیمت با ٤٥٣ واحد افت به ٢٤٢ هزار و ٥٥٢ واحد رسید.

شاخص بازار اول، ٢ هزار و ٢٧٣ واحد کاهش و شاخص بازار دوم، سه هزار و ٦٣٩ واحد افزایش را ثبت کرد.

امروز در معاملات بورس تهران، بیش از سه میلیارد و ٥١٥ میلیون سهم، حق‌تقدم و اوراق بهادار به ارزش ٢٣ هزار و ٦٧٠ میلیارد ریال معامله شد.

همچنین نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ٦٤٨ واحد، صنای پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ٢٥١ واحد، بانک خاورمیانه (وخاور) با ١٦٠ واحد و نفت سپاهان (شسپا) با ١٥٩ واحد با تاثیر مثبت بر شاخص بورس همراه شدند.

در مقابل معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با یک هزار و ٧٨ واحد، فولاد خوزستان (فخوز) با ٨٠١ واحد، پتروشیمی نوری (نوری) با ٦٨١ واحد و گروه مپنا (رمپنا) با ١٦٤ واحد تاثیر منفی بر شاخص بورس داشتند.

بر پایه این گزارش، امروز نماد شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)، پتروشیمی نوری (نوری)، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (خگستر)، سیمان آبیک (سآبیک)، گروه دارویی برکت (برکت)، انتقال داده‌های آسیاتک (آسیاتک) و بانک تجارت (وتجارت) در نماد‌های پُرتراکنش قرار داشتند.

گروه شیمیایی هم در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه ١٥٨ میلیون و ١٦٥ هزار برگه سهم به ارزش یک هزار و ٧٦٤ میلیارد ریال دادوستد شد.

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس نیز امروز بیش از یک واحد کاهش داشت و به ۱۹ هزار و ٦١٩ واحد رسید.

در این بازار یک میلیارد و ٦٥ میلیون برگه سهم و اوراق مالی دادوستد شد و تعداد دفعات معاملات امروز فرابورس بیش از ١٢٨ هزار و ٨٧٤ نوبت بود.

نماد‌های پلیمر آریا ساسول (آریا)، صنعتی مینو (غصینو)، پتروشیمی زاگرس (زاگرس)، بیمه سامان (بساما) و بهمن دیزل (خدیزل) با تاثیر مثبت بر شاخص فرابورس همراه بودند.

همچنین سنگ آهن گهرزمین (کگهر)، تحلی توسعه معادن و فلزات (تجلی)، پخش البرز (پخش)، توزیع داروپخش (دتوزیع) و تولید نیروی برق دماوند (دماوند) تاثیر منفی بر شاخص فرابورس داشتند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: بورس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی