تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، باید در ترویج فرهنگ قرض الحسنه نهادینه شود

> رئیس هیات مدیره و «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف نظارت بر عملکرد شعب از صف و ستاد استان خراسان شمالی بازدید کردند.

کد خبر: ۱۳۳۹۰۳
۱۴:۵۰ - ۲۸ تير ۱۴۰۱

اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، باید در ترویج فرهنگ قرض الحسنه نهادینه شود

 

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیات مدیره و «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قر الحسنه مهر ایران، طی دو روز از شعب و ستاد استان خراسان شمالی بازدید نمودند.در این بازدید، امامی با حضوردر شعب شیروان، مرکزی و طالقانی بجنود، آشخانه و گرمه و جاجرم، ضمن شنیدن پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران شعب، به بررسی و تجزیه و تحلیل آمار عملکردی هر شعبه براساس 

پارامترهای داشبورد عملیاتی پرداخت و ضمن تحلیل نقاط ضعف، پیشنهاداتی جهت تقویت آن ها در هر شهرستان و باتوجه به ظرفیت های بوم- زیست منطقه، چارچوبهای سیاست های کلان بانک جهت رسیدن به هدف انگیزشی ۲۰۰ هزار میلیاد تومان (۲۰۰ همت) را تا پایان سال ۱۴۰۱ تبیین و ابلاغ نمود.


عبدلی، رئیس اداره سازمان و برنامه ریزی نیز در این بازدید، خاطرنشان کرد که جایگاه خراسان شمالی در اولین مجمع فصلی صف و ستاد که در پایان خرداد ماه برگزار شد، جایگاه واقعی متناسب با ظرفیتهای استان نبوده و اهتمام بیشتر همکاران استان در تحقق اهداف بویژه افزایش سهم بانک از نقدینگی در استان به دوبرابر میزان کنونی، افزایش ضریب نفوذ خدمات الکترونیک بانک به ۸۰ درصد و تغییر پرتفوی جذب منابع و ایجاد تعادل میان منابع جاری و پس انداز را خواستار شد.
در ادامه این بازدید، نشستی با حضور روسای شعب و دوایر ستاد، با محوریت «تبیین و ابلاغ اهداف طرح انگیزشی ۲۰۰ همت» برگزار گردید. در این نشست، امامی رئیس هیات مدیره بانک بیان نمود: اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، می بایست در ترویج فرهنگ قرض الحسنه در بین همکاران و آحاد جامعه نهادینه شود.
وی در این نشست، تغییرات پایه پولی کشور ناشی از نرخ تسعیر ارز نیمایی به ارز دولتی را اصلی ترین عامل در افزایش نقدینگی کشور در سال جاری باتوجه به اصلاحات اقتصادی دولت، عنوان نمود و این عامل را ظرفیت بسیار خوبی برای تحقق هدف ۲۰۰ همت در سال جاری دانست.
امامی تاکید بر تحقق ضریب نفوذپذیری بالای ۸۰ درصد خدمات الکترونیک و استفاده از ظرفیتهای موجود در حمایتهای دولت محترم و بانک مرکزی از بانک های قرض الحسنه بویژه بانک قرض الحسنه مهر ایران را فرصت ازشمند دیگری در ارائه خدمت صادقانه و خالصانه هرچه بیشتر به آحاد جامعه عنوان نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی