تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

برگزاری مراسم عید غدیر خم در پتروشیمی اروند

همزمان با فرارسیدن عید غدیر خم و در راستای اهتمام به بزرگداشت عید ولایت و امامت، مراسمی با حضور امام جمعه بندرماهشهر و کارکنان در مجتمع پتروشیمی اروند برگزار شد

کد خبر: ۱۳۳۷۸۲
۱۹:۴۵ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

برگزاری مراسم عید غدیر خم در پتروشیمی اروند

 

 دیدارنیوز: در این مراسم که با حضور امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر، مدیرعامل ، کارکنان و جمعی از سادات پتروشیمی اروند برگزار شد، حجت‌الاسلام محمدی پور امام جمعه شهرستان بندر ماهشهر ضمن تبریک این عید بزرگ، فلسفه عید غدیر را مساله عدالت دانست و اظهار داشتند: نتیجه غدیر، روز ظهور مسجل می‌شود و لذت عدالت رو مردم در آن روز خواهند چشید.

 

در ادامه‌ی این مراسم که با اجرای تواشیح همراه بود، دکتر کریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند با تبریک عید بزرگ امامت و ولایت به کارکنان، با اهدای هدایایی به سادات از مقام آنان تجلیل و تکریم بعمل آورد.

لازم به ذکر است که آذین بندی مجتمع و مسجد، برپایی ایستگاه صلواتی توزیع کیک و آب میوه، برگزاری مسابقه کتبی از آیاتی از قرآن کریم که به موضوع ولایت مربوط می‌شود و طرح ویزیت رایگان در روستاهای شهرستان از دیگر اقدامات پتروشیمی اروند در نکوداشت عید غدیر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی