تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

برای «ملت» امید و ثروت تولید کنید

همه قدرت نظام جمهوری اسلامی در حمایت مردم از آن نهفته است و کم توجهی به رفع تحریم ظالمانه و عدم افزایش ثروت ملی و در نهایت ارتقای کیفیت زندگی، می‌تواند به ناامیدی مردم بینجامد، فلذا بایستی صاحب‌منصبان اذهان خود را متحول نمایند و آفتاب عدالت و عقلانیت در این سرزمین بیش از پیش بتابد.

کد خبر: ۱۳۳۶۹۴
۱۷:۵۸ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

برای ملت امید و ثروت تولید کنید

دیدارنیوز: تولید ثروت و تعاملات بین‌المللی دوبال پرواز و اوج‌گیری کشور است، متأسفانه فرصت‌های بسیاری از دست رفته است، اما با بهادادن به منافع ملی و عقلانیت و دوراندیشی بیشتر خواهیم توانست از همین فرصت‌های اندک بهره‌های فراوانی را با تعامل با دنیا و جلوگیری از بار شدن هزینه‌های نامناسب بر دوش ملت جلوگیری کنیم.

همه قدرت نظام جمهوری اسلامی در حمایت مردم از آن نهفته است و کم توجهی به رفع تحریم ظالمانه و عدم افزایش ثروت ملی و در نهایت ارتقای کیفیت زندگی، می‌تواند به ناامیدی مردم بینجامد، فلذا بایستی صاحب‌منصبان اذهان خود را متحول نمایند و آفتاب عدالت و عقلانیت در این سرزمین بیش از پیش بتابد و صورت دیگری از تغییر بنیادی در اندیشه‌ها و بینش‌های مسئولان در مواجهه با جهانیان و همسایگان رخ نماید، چرا که در فرهنگ اسلامی به ما آموخته‌اند اساسی‌ترین و مبرم‌ترین نیاز هر قوم و ملت سه چیز است: امنیت، عدالت و فراوانی.

چکیده ضرورت‌های امروز ما در چهار اصل: اعتماد متقابل باداخل و خارج، امنیت عمومی و همه جانبه، امید به زندگی و آینده‌داری و معاش مادی متوازن همگان خلاصه می‌شود. بایستی سرمایه اجتماعی نظام تقویت گردد. همه ایرانیان از اینکه درآمد سرانه مردم کاهش یافته و تورم و گرانی افزایش یافته است، ناراحت هستند و نمی‌توان بیش از این شاهد ناراحتی مردم بود، راه نجات کشور را عبور از این وضعیت با مشارکت موثر مردم و نیز تعاملات بین‌المللی در ریسک و توانمندی و شجاعت مسئولین باید جست‌وجو کرد.

با توجه به مشترکات فرهنگی و جغرافیایی بین جمهوری اسلامی ایران و کشور‌های پیرامون، لازم است بهره‌برداری از منابع مشترک نظیر منابع آب، نفت، گاز و ذخایر دریایی بین ایران و کشور‌های همجوار در اولویت قرار گیرد. دستگاه سیاست خارجی کشور، با اتخاذ دیپلماسی فعال، دوجانبه، چندجانبه و بین‌المللی و ارتباط مستمر و نزدیک با کشور‌های جهان، از دگردیسی‌های سریع و بی‌امان تغییرات اجتماعی و سیاسی اخیر در جهان، نهایت بهره‌برداری را به‌عمل آورد.

کمال‌الدین پیرموذن - نماینده سابق مجلس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی