تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

انتصاب مجدد آیت الله جنتی موجب هراس دشمنان شد

امام جمعه موقت تهران گفت: انتصاب مجدد آیت الله جنتی موجب خرسندی دلدادگان به انقلاب و هراس دشمنان شد.

کد خبر: ۱۳۳۶۸۵
۱۷:۰۱ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

انتصاب مجدد آیت الله جنتی موجب هراس دشمنان شد

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان، گفت: شورای نگهبان از بدو تاسیس تا به امروز به عنوان سنگر ارزشمندی، در دفاع از ارزش‌های اسلامی و حقوق مردم عمل کرده و در این بین، هجمه‌ها و تخریب‌هایی که علیه این شورا و اعضای محترم آن شده نه تنها مانعی برای ماموریت آن نشده، بلکه شورای نگهبان را بیش از پیش در دفاع از ارزش‌های اسلامی مصمم‌تر کرده است.

وی با بیان اینکه، شورای نگهبان بهترین و شایسته‌ترین نهاد در دفاع از اسلامیت و جمهوریت نظام جمهوری اسلامی بوده است، تصریح کرد: دشمن به شورای نگهبان هجمه می‌کند، چون می‌داند که اگر شورای نگهبان نباشد، می‌تواند به ارکان اساسی کشور نفوذ و نامحرمان را بر ملت ایران حاکم کند؛ دشمن می‌داند که شورای نگهبان دیده‌بانی آگاه برای انقلاب اسلامی است و از همین رو سعی دارد این دیده‌بان را همواره هدف قرار دهد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شورای نگهبان در بررسی مصوبات مجلس هوشیارانه عمل می‌کند، تاکید کرد: شورای نگهبان همواره مراقب است که مصوبه‌ای مغایر با شرع و قانون اساسی مورد تائید قرار نگیرد؛ طبیعی است که پاسداری از قوانین کشور از مهمترین وظایف و رسالت‌های شورای نگهبان است.

صدیقی همچنین گفت: دشمن سعی دارد القا کند که شورای نگهبان جناحی عمل می‌کند در حالی شورای نگهبان تنها به قانون عمل می‌کند؛ اینکه دشمن با نزدیک شدن به ایام انتخابات، تخریب شورای نگهبان را در دستور کار قرار می‌دهد، نشانگر این است که دشمن خوب می‌داند این نهاد مهم مانع نفوذ بیگانگان در کشور است.

وی شورای نگهبان را نهادی برخواسته از قانون دانست و تاکید کرد: دشمن و غرب‌گرایان از همان روز تاسیس شورای نگهبان تا به امروز مخالف این نهاد مقدس و مهم بوده و هستند و برای همجه به آن هر روز یک موضوع را بهانه می‌کنند در حالی که این‌ها از اساس با شورای نگهبان مخالفند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه انتصاب مجدد آیت الله جنتی به عنوان عضو فقیه این شورا توسط رهبر انقلاب را مایه خرسندی دلدادگان به انقلاب اسلامی و مایه نگرانی و هراس برای دشمنان خواند.

وی در پایان آیت الله جنتی را شخصیتی برجسته و شاخص از لحاظ فقهی، مبارزاتی و سیاسی عنوان کرد که همچون سد سدید در مقابل دشمنان و دنباله‌های داخلی آن‌ها ایستاده و هرگز از مسیر انقلاب، امام و رهبری منحرف نشده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: شورای نگهبان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی