تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

بایدن: به بن‌سلمان گفتم که او را مسئول قتل «خاشقجی» می‌دانم

«جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا که به عربستان سفر کرده، گفت که در دیدار خصوصی با «محمد بن‌سلمان» ولیعهد این کشور به وی تأکید کرده که او را مسئول قتل «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار منتقد سعودی می‌داند.

کد خبر: ۱۳۳۶۶۶
۱۲:۵۸ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

بایدن: به بن‌سلمان گفتم که او را مسئول قتل «خاشقجی» می‌دانم

دیدارنیوز: رئیس‌جمهوری آمریکا که به عربستان سفر کرده است، گفت که در دیدار خصوصی با ولیعهد این کشور به وی تأکید کرده است که او را مسئول قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی می‌داند.

به نقل از نیویورک‌تایمز، «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا که به عربستان سفر کرده است، گفت که در دیدار خصوصی با «محمد بن‌سلمان» ولیعهد این کشور به وی تأکید کرده است که او را مسئول قتل «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار منتقد سعودی می‌داند.

وی که بعد از دیدار با ولیعهد عربستان در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، با اشاره به پرونده قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول، گفت که بن‌سلمان در واقع گفت که وی شخصاً مسئول این کار نبوده است، اما من اشاره کردم که معتقدم او باید برای این مسأله سرزنش شود.

بایدن همچنین گفت که از تهدید‌های قبلی خود مبنی بر تبدیل عربستان سعودی به یک «کشور سرکش» در رابطه با ترور خاشقجی پشیمان نیست.

سخنان بایدن در حالی بیان می‌شود که وی به دلیل سفر به عربستان و دیدار با بن‌سلمان، مورد انتقاد شدید مدافعان حقوق بشر قرار گرفته است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی