تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

مقام اروپایی: مذاکرات در مرحله بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد

یک مقام ارشد اروپایی با اشاره به اینکه مذاکرات احیای برجام در مرحله بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد، گفت: مذاکرات در خصوص احیای توافق هسته‌ای به پایان خود نزدیک شده، اما مشخص نیست که در این گفتگو‌ها توافقی حاصل می‌شود یا خیر.

کد خبر: ۱۳۳۶۲۸
۰۸:۰۸ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

مقام اروپایی: مذاکرات در مرحله بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد

دیدارنیوز: یک مقام ارشد اروپایی اعلام کرد که مذاکرات در خصوص احیای برجام به پایان خود نزدیک شده، اما مشخص نیست که در این گفتگو‌ها توافقی حاصل می‌شود یا خیر.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ارشد اروپایی اعلام کرد که مذاکرات در خصوص احیای توافق هسته‌ای به پایان خود نزدیک شده، اما مشخص نیست که در این گفتگو‌ها توافقی حاصل می‌شود یا خیر.

این مقام اروپایی افزود که مذاکرات در حال حاضر در مرحله بسیار بسیار پیشرفته‌ای قرار دارد.

وی در ادامه مدعی شد که دور آخر مذاکرات هسته‌ای که در دوحه قطر برگزار شد، بی‌نتیجه ماند و علت کاملا مشخص است؛ زیرا ما درباره هر آنچه که روی میز بود، مذاکره کرده‌ایم.

این مقام ارشد افزود: «می‌توانیم روی برخی جزئیات باقی‌مانده با دقت بیشتری متمرکز شویم. منتظر برخی ایده‌ها از طرف ایران و پاسخ آمریکا به آن‌ها هستیم. نمی‌دانم آیا به پایان این روند رسیده‌ایم یا نه، اما مذاکرات به پایان نزدیک شده است».

منبع: ایلنا
برچسب ها: برجام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی