تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

دیدار قالیباف با ناربای آوا در پارلمان ازبکستان

در ادامه سفر محمدباقر قالیباف به ازبکستان، رییس قوه مقننه در مجلس سنای ازبکستان حضور پیدا کرد و نشست دو جانبه بین قالیباف و تنزیله ناربای آوا رییس مجلس سنای ازبکستان تشکیل شد.

کد خبر: ۱۳۳۵۴۴
۱۲:۱۲ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

حضور قالیباف در مجلس سنای ازبکستان

دیدارنیوز: رییس مجلس شورای اسلامی با استقبال رییس مجلس سنای ازبکستان در پارلمان این کشور حضور یافت.

محمدباقر قالیباف در دومین روز سفر به ازبکستان، صبح امروز بعد از شرکت در جلسه‌ای با بازرگانان و تولیدکنندگان ایرانی فعال در بازار ازبکستان، ابتدا با حضور در مجلس قانون گذاری این کشور، در نشست دو جانبه‌ای با نورالدین جان اسماعیل اف رییس مجلس قانون گذاری ازبکستان شرکت کرد.

در این نشست دو جانبه بین روسای مجلس جمهوری اسلامی ایران و مجلس قانون گذاری ازبکستان بر ضرورت ارتقای روابط پارلمانی بین دو کشور تاکید شد.

در ادامه رییس قوه مقننه در مجلس سنای ازبکستان حضور پیدا کرد و نشست دو جانبه بین قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و تنزیله ناربای آوا رییس مجلس سنای ازبکستان تشکیل شد؛ در این نشست بر ضرورت ارتقای روابط اقتصادی و منطقه‌ای بین دو کشور تاکید شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی