تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
در نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی خوزستان با مدیرکل کمیته امداد مطرح شد؛

شرایط دریافت همزمان حقوق نزد صندوق بیمه اجتماعی و کمیته امداد امام(ره)

کد خبر: ۱۳۳۵۰۴
۲۰:۳۹ - ۲۱ تير ۱۴۰۱

شرایط دریافت همزمان حقوق نزد صندوق بیمه اجتماعی و کمیته امداد امام(ره)


 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، امروز سه شنبه بیست و یکم تیر ماه ۱۴۰۱ ، حسین سلاسل مدیر صندوق استان با جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ، پیرامون مسائل و مشکلات بیمه شدگان تحت پوشش این نهاد در محل اداره کل کمیته امداد استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان در این دیدار ضمن تبریک دهه امامت و ولایت ، با اشاره به طرح تحول قرارگاه کرامت در خصوص جذب یک‌ میلیون بیمه شده جدید در کشور و سهمیه ۲۵ هزار نفری استان خوزستان، گفت: این صندوق بر اساس اصل ۲۹ قانون اساسی و در راستای تحقق عدالت اجتماعی و برخورداری اقشار محروم از بیمه اجتماعی تشکیل شده و هدف آن حفظ عزت و کرامت جامعه زحمتکش کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

حسین سلاسل افزود: بسیاری از بیمه شدگان صندوق ، تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) هستند که در زمان پیری یا سالمندی و یا در صورت بروز حادثه، از مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان برخوردار خواهند شد. 

سلاسل ادامه داد: شرایط سنی جهت عضویت افراد ۱۸ تا ۵۰ سال است و حداکثر حق بیمه ماهانه در سال جاری ۱۳۳ هزار تومان و مستمری پرداختی حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان نیز گفت: خوشبختانه در سالجاری بخش نامه ای صادر شده است مبنی بر اینکه چنانچه حقوق دریافتی افراد نزد صندوق بیمه اجتماعی کمتر از مستمری کمیته امداد باشد می توانند همزمان هر دو حقوق را دریافت نمایند.

جمال شیبه افزود: خدمات صندوق بیمه اجتماعی ارزشمند و حق بیمه نیز بسیار مناسب است که با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه هدف، افراد بیشتری می توانند از این خدمات مهم بهره مند شوند.

وی در ادامه گفت: در سال جاری حداکثر پرداختی مستمری امداد به خانواده های ۵ نفره ، حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی