تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
انتصابات خانوادگی ایزدپناه

بی توجهی مجدد نماینده ایذه و باغملک به سخنان مقام معظم رهبری

باتوجه به فرمایش اخیر مقام معظم رهبری به عدم دخالت مستقیم نمایندگان مجلس در انتصابات اداری ، عبدالله ایزدپناه نماینده ی شهرستان ایذه و باغملک نسبت به این امر توجهی نداشت و نمونه بارز آن را می توانیم در آموزش و پرورش خوزستان و اداره آموزش عشایر خوزستان مشاهده کنیم.

کد خبر: ۱۳۳۴۱۹
۱۷:۵۶ - ۲۰ تير ۱۴۰۱

بی توجهی مجدد نماینده ایذه و باغملک به سخنان مقام معظم رهبری

دیدارنیوز_خوزستان| در حالی که با روی کار آمدن ایزدپناه به عنوان نماینده مردم از همان ابتدا فشار برای ایجاد تغییرات در آموزش و پرورش آغاز شد و در اولین اقدام برخلاف بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت در انتصابات، داماد خود را بدون داشتن سابقه اداری در سمت معاونت پرورشی آموزش و پرورش عشایر منصوب کرد و در حال حاضر نیز با وجود بازنشستگی در این سمت حضور دارد.
*مدیرکل آموزش پرورش تسلیم خواسته نمایندگان نشوند*
طبق شنیده های موثق ایزدپناه نماینده مجلس با سوء استفاده از جایگاه خود به دنبال این است که یکی دیگر از اقوام خود را بدون داشتن سابقه کار اداری در سمت معاونت پشتیبانی بگذارد این اقدام مجدد نشان دهنده بی توجهی او به بیانات رهبری مبنی بر دخالت نکردن نمایندگان در انتصابات است.
دراقدامی دیگر حمایت بی چون وچرای ایشان از بانیان وضع موجود درآ.پ استان ویکی از معاونین اداره کل اعتراضات زیادی را ازسمت فرهنگیان به دنبال داشت .
در حالی که رهبرمعظم  انقلاب بارها از نقش بی بدیل فرهنگیان و آموزش پرورش درجامعه سخنرانی کردند و  بیانات ایشان  همیشه در راستای حمایت نمایندگان از  مردم بود همانطور که عبدالله ایزدپناه خود را نماینده انقلابی معرفی می کرد، انتظار میرود  به بیانات ارزشمند مقام رهبری توجه بیشتر کند.وشرایط فعلی آموزش پرورش خوزستان را از این وخیم تر نکند .
لازم به ذکر است آموزش پرورش خوزستان درچند شاخص آموزشی درکشور رتبه ۳۰ را داردو انتظار است جناب حمیدی نژاد تسلیم خواسته نمایندگان نشوند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی