تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

بازگشت «طبیب» به آنتن شبکه سه

برنامه تلویزیونی «طبیب» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و با اجرای پیمان طالبی از دوشنبه (۲۰ تیرماه) ساعت ۱۱ صبح به آنتن شبکه سه بازمی‌گردد.

کد خبر: ۱۳۳۳۰۴
۱۸:۴۳ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

بازگشت «طبیب» به آنتن شبکه سه

دیدارنیوز: برنامه تلویزیونی «طبیب» بعد از حواشیِ پیش آمده درباره‌ی صحبت‌های یکی از کارشناسان و دستور توقف موقت از معاونت سیما، بار دیگر از دوشنبه (۲۰ تیرماه) روی آنتن شبکه سه می‌رود.

به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «طبیب» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و با اجرای پیمان طالبی از دوشنبه (۲۰ تیرماه) ساعت ۱۱ صبح به آنتن شبکه سه بازمی‌گردد.

روابط عمومی معاونت سیما هم درباره‌ی بازگشت برنامه «طبیب» به شبکه سه چنین اعلام کرد: «پس از بررسی‌ها و ملاحظات انجام شده از سوی شبکه سه و عوامل برنامه، طبیب از ۲۰ تیر به آنتن باز می‌گردد.

همان طور که پیش‌تر اعلام شده بود برنامه طبیب پس از اطمینان از رعایت استاندارد‌های ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را مجدد از سر خواهد گرفت، به استحضار مخاطبان محترم می‌رساند، اکنون پس از انجام بررسی‌ها و تذکرات و رعایت ملاحظات لازم از سوی شبکه سه و عوامل برنامه برای پیشگیری از خطا‌های احتمالی، مقرر شد این برنامه به آنتن برگردد.»

این برنامه با دعوت از پزشکان و کارشناسان حوزه سلامت درصدد است تا مباحث پزشکی و سلامت را به اطلاع مخاطبان خود برساند و سطح سلامت و اطلاعات پزشکی شهروندان ارتقاء دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی