تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

سربازان اوکراینی برای آموزش وارد انگلیس شدند

سربازان اوکراینی برای دریافت آموزش‌های لازم جهت مقابله با نیرو‌های روس وارد انگلیس شدند.

کد خبر: ۱۳۳۲۹۰
۱۶:۲۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

سربازان اوکراینی برای آموزش وارد انگلیس شدند

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری رویترز، نخستین گروه از سربازان اوکراینی در برنامه نظامی تحت نظارت انگلیس با بن والاس، وزیر دفاع این کشور روز پنجشنبه دیدار کردند؛ این برنامه آموزشی یک هفته به طول می‌انجامد. در این برنامه قرار است ۱۰ هزار سرباز اوکراینی در ماه‌های آتی آموزش ببینند.

والاس همچنین گفت: این برنامه آموزشی جدید فاز بعدی در حمایت انگلیس از نیرو‌های مسلح اوکراین در مواجهه آن‌ها با نیرو‌های روسی است.

وزیر دفاع انگلیس همچنین افزود: با استفاده از تخصص در سطح جهانی ارتش انگلیس، ما به اوکراین کمک خواهیم کرد تا نیرو‌های خود را بازسازی کند و مقاومت خود را افزایش دهد، چرا که آن‌ها از حاکمیت کشور و حق خود برای انتخاب آینده‌شان دفاع می‌کنند.

حدود ۱۰۵۰ پرسنل خدماتی انگلیس برای اجرای این برنامه مستقر شده‌اند که در سایت‌های وزارت دفاع در سراسر شمال غرب، جنوب غرب و جنوب شرق این کشور برگزار می‌شود.

این برنامه آموزشی به سربازان داوطلب با تجربه نظامی اندک یا بدون تجربه، مهارت‌هایی را می‌دهد تا در نبرد‌های خط مقدم موثر واقع شوند. این دوره بر اساس آموزش اولیه سربازان انگلیسی، حمل سلاح، کمک‌های اولیه در میدان نبرد، تاکتیک‌های گشت‌زنی و قانون درگیری‌های مسلحانه را پوشش می‌دهد.

همچنین انگلیس تجهیزات و لباس مورد نیاز را برای کمک به سربازان اوکراینی در آموزش و استقرار در اوکراین هدیه داده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اوکراین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی