تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
فرماندار شادگان:

آبرسانی منطقه شادگان با تانکر انجام می‌شود

فرماندار شادگان از تخریب یکی از مخزن‌های تاسیسات آبرسانی بخش بوزی در شادگان خبر داد و گفت: برای تامین نیاز مردم این بخش آبرسانی از طریق تانکر انجام می‌شود.

کد خبر: ۱۳۳۲۸۴
۱۵:۰۵ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

آبرسانی منطقه شادگان با تانکر انجام می‌شود

دیدارنیوز_خوزستان| جمال صالح زاده اظهار کرد: به دلیل فرسودگی مخزن تاسیسات آبرسانی بخش بوزی در شادگان، این مخزن فلزی تخریب شد و فرو ریخت.
وی افزود: این مخزن فلزی یکی از مخازن بسیار قدیمی در منطقه و بسیار فرسوده بود که به دلیل ایرادات موجود تخریب شد.
فرماندار شادگان گفت: پیش از این اتفاق، پیگیری‌های بسیاری برای ترمیم این مخزن انجام شد اما با توجه به شرایط تابستان و کم آبی و همچنین قدیمی بودن مخزن گفته شد که ترمیم آن در شرایط فعلی امکان پذیر نیست.
صالح زاده عنوان کرد: این مخزن یک مخزن دوقلو بوده است که یک قل آن فرو ریخته و بخش دیگر آن همچنان در مدار است اما ظرفیت تامین آب در بخش بوزی بسیار کم شده است.
وی ادامه داد: برای تامین نیاز مردم این بخش آبرسانی از طریق تانکر انجام می‌شود اما تلاش خواهیم کرد تا این بخش تخریب شده از مخزن ترمیم و مجددا وارد مدار شود.
فرماندار شادگان گفت: تجهیزات و امکانات لازم تامین شده تا این مخزن تخریب شده هرچه سریعتر ترمیم و وارد مدار شود تا نیاز مردم بخش بوزی به آب تامین و مشکل مردم در منطقه مرتفع شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی