تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
در مراسم تقدیر از تلاشگران حادثه متروپل صورت گرفت

تجلیل از عملكرد شركت نفت و گاز اروندان در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان

کد خبر: ۱۳۳۲۳۱
۱۰:۱۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۱

تجلیل از عملكرد شركت نفت و گاز اروندان در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان؛ چهارشنبه ١٥ تیرماه طی مراسمی از سوی شرکت پالایش نفت آبادان، از برخی مسؤلین شهری و شرکت های نفتی فعال در خدمت رسانی و امداد رسانی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که در باشگاه گلستان شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد، از آقای امید نصیری رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان به نیابت از سوی مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل و دیگر همکاران تلاشگر این شرکت، از سوی دکتر حکیم قیم مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادن با اهداء لوح تقدیری قدردانی و تشکر به عمل‌ آمد.

شایان ذکر است شرکت نفت و گاز اروندان از مجموعه هایی بود که در ساعات اولیه این حادثه در کنار مردم شریف و داغ دیده آبادان حضور یافت و به رسم وظیفه و بمنظور خدمات رسانی به حادثه دیدگان از تمامی ظرفیت های خدماتی، نیرو و لجستیکی خود جهت خدمت رسانی استفاده کرد و با تشکیل قرارگاه پشتیبانی با همکاری شرکت مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری ایران در کنار پالایشگاه نفت آبادان و پایگاهای مقاومت بسیج، ادارات Hse و سایر بخش های این شرکت ها تا آخرین روز در صحنه باقی ماندند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی