تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.
در مراسم تقدیر از تلاشگران حادثه متروپل صورت گرفت

تجلیل از عملكرد شركت نفت و گاز اروندان در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان

کد خبر: ۱۳۳۲۳۱
۱۰:۱۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۱

تجلیل از عملكرد شركت نفت و گاز اروندان در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان؛ چهارشنبه ١٥ تیرماه طی مراسمی از سوی شرکت پالایش نفت آبادان، از برخی مسؤلین شهری و شرکت های نفتی فعال در خدمت رسانی و امداد رسانی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که در باشگاه گلستان شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد، از آقای امید نصیری رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان به نیابت از سوی مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل و دیگر همکاران تلاشگر این شرکت، از سوی دکتر حکیم قیم مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادن با اهداء لوح تقدیری قدردانی و تشکر به عمل‌ آمد.

شایان ذکر است شرکت نفت و گاز اروندان از مجموعه هایی بود که در ساعات اولیه این حادثه در کنار مردم شریف و داغ دیده آبادان حضور یافت و به رسم وظیفه و بمنظور خدمات رسانی به حادثه دیدگان از تمامی ظرفیت های خدماتی، نیرو و لجستیکی خود جهت خدمت رسانی استفاده کرد و با تشکیل قرارگاه پشتیبانی با همکاری شرکت مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری ایران در کنار پالایشگاه نفت آبادان و پایگاهای مقاومت بسیج، ادارات Hse و سایر بخش های این شرکت ها تا آخرین روز در صحنه باقی ماندند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی