تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
حضور پلیس باعث متواری شدن آدم ربا شد

دختر ۸ ساله دارابی از چنگ آدم ربا نجات یافت

مرد ناشناسی که دختر ۸ ساله‌ای را در یکی از روستا‌های داراب ربوده بود، وقتی پلیس را در یک قدمی خود دید بچه را رها کرد و متواری شد.

کد خبر: ۱۳۳۲۱۸
۱۲:۵۱ - ۱۶ تير ۱۴۰۱
دختر ۸ ساله دارابی از چنگ آدم ربا نجات یافت
 
 
دیدارنیوز: مرد ناشناسی که دختر ۸ ساله‌ای را در یکی از روستا‌های داراب ربوده بود، وقتی پلیس را در یک قدمی خود دید بچه را رها کرد و متواری شد.
سرهنگ «علیرضا نوشاد» فرمانده انتظامی «داراب» در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: هشتم تیر امسال خبر ربوده شدن دختر ۸ ساله‌ای در بخش «فورگ» شهرستان داراب به پلیس اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
بر اساس گزارش روزنامه ایران، وی گفت: در بررسی‌های به عمل آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد یک سواری پژو پارس این کودک را که در حال بازی مقابل خانه‌شان بوده ربوده و به سرعت از محل متواری شده است؛ بنابراین طرح مهار در سطح شهرستان اجرا شد و پس از چند ساعت مأموران انتظامی حین کنترل خودرو‌های عبوری، سواری پژو پارس را شناسایی کرده و به راننده دستور ایست دادند، اما راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.
پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده دختربچه ربوده شده را رها و فرار کرد. با توجه به تاریکی هوا راننده که عرصه را بر خود تنگ دیده بود از خودرو پیاده و به سمت باغ‌ها و کوه‌های اطراف متواری شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری آدم‌ربا و علت آدم‌ربایی با جدیت ادامه دارد، تصریح کرد: پلیس با هرگونه ارتکاب جرم که آسایش و آرامش مردم را سلب کند قاطعانه و به‌شدت برخورد می‌کند.

*اصلاحات پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی