تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

عراق از کشور‌های جهان خواست شهروندان خود را از اردوگاه الهول خارج کنند

مشاور امنیت ملی عراق از کشور‌های جهان خواست شهروندان خود را از اردوگاه الهول سوریه خارج کنند.

کد خبر: ۱۳۳۰۳۱
۱۶:۲۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۱

عراق از کشور‌های جهان خواست شهروندان خود را از اردوگاه الهول خارج کنند

دیدارنیوز ـ به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، دفتر اطلاع‌رسانی قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که الاعرجی در دیدار با هیئت مبارزه با تروریسم شورای امنیت ضمن اشاره به اینکه اردوگاه الهول سوریه تهدیدی برای عراق محسوب می‌شود، از کشور‌های جهان خواست شهروندان خود را از این اردوگاه خارج کنند.

طبق این بیانیه، الاعرجی ریاست نشست میان مسؤولان دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی عراق و هیئت مدیریت اجرایی مبارزه با تروریسم شورای امنیت را که از سوم تا هفتم ژوئیه جاری در عراق به سر می‌برند، بر عهده داشت.

در ادامه این بیانیه آمده است، در این نشست درباره همکاری‌های بین‌المللی و منطقه‌ای در پرونده‌های مبارزه با تروریسم و نیز پرونده‌های تروریست‌های خارجی و راه‌های محاکمه آن‌ها و اجرای اصل عدم فرار از مجازات گفتگو شد.

طبق بیانیه یاد شده، الاعرجی در این دیدار تاکید کرد که عراق خط مقدم مبارزه با تروریسم در جهان محسوب می‌شود و فداکاری‌های بسیاری در مقابله با خطر گروه‌های تروریستی داشته و فتوای جهاد کفایی نیز نقش بزرگی در نابودی گروه تروریستی داعش ایفا کرد.

مشاور امنیت ملی عراق با اشاره به اینکه نابودی داعش با اراده و دلاوری نیرو‌های امنیتی عراق محقق شد، تاکید کرد: جامعه بین‌الملل باید به حمایت خود از عراق به ویژه در بستن پرونده اردوگاه الهول سوریه ادامه دهد و کشور‌های جهان باید شهروندان خود را از این اردوگاه خارج کنند تا تهدید و خطر آن برای عراق پایان یابد.

طبق بیانیه مذکور، شرکت‌کنندگان در این نشست راه‌های مبارزه با استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی توسط گروه‌های تروریستی و نیز راه‌های حمایت از عراق در پروژه‌های مبارزه با تروریسم، جلوگیری از دستیابی تروریست‌ها به سلاح و مواد منفجره و اجرای قطعنامه‌های شورای امنیت درباره مبارزه با تروریسم را بررسی کردند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: عراق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی