تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

زلزله هرمزگان؛ ارسال وسایل خنک‌کننده به مناطق زلزله‌زده

به گفته رییس اداره اوقاف و امورخیریه بندرعباس، محموله آب معدنی، وسایل خنک کننده و مایحتاج ضروری به مناطق زلزله زده استان هرمزگان ارسال شده است.

کد خبر: ۱۳۲۹۸۴
۰۹:۱۵ - ۱۳ تير ۱۴۰۱

زلزله هرمزگان؛ ارسال وسایل خنک‌کننده به مناطق زلزله‌زده

دیدارنیوز: رییس اداره اوقاف و امورخیریه بندرعباس گفت: محموله آب معدنی، وسایل خنک کننده و مایحتاج ضروری در راستای اجرای امینانه نیات واقفان از محل نیات موقوفه‌ها توسط این اداره به مناطق زلزله زده ارسال شد.

محمدعلی پویه روز دوشنبه در این خصوص اظهار داشت: پایگاهی نیز در امامزاده سید مظفر (ع) بندرعباس فعال است که بصورت شبانه روز آماده دریافت کمک‌های مومنانه مردم خداجوی شهر بندرعباس است.

وی ادامه داد: کمک‌های جمع آوری شده به همراه ملزوم‌هایی که خود اداره تهیه کرده به مردم زلزله زده غرب هرمزگان ارسال می‌شود.

وی اضافه کرد: بقاع، حسینیه‌ها و مساجدی که دارای سیستم‌های خنک کننده اند ملزم به دادن خدمت به مردم زلزله زده هستند.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه بندرعباس یادآور شد: وقف می‌تواند در چنین روز‌هایی که نیازمند یاری همنوعان خود هستیم گره گشا باشد.

پویه با بیان اینکه نمی‌توانم آمار دقیقی بیان کنیم، گفت: هم اکنون درحال بررسی نیات واقفان برای کمک به زلزله زدگان و همچنین رایزنی برای تهیه وسایل مورد نیاز دیگر برای ارسال به مناطق زلزله زده هستیم.

زلزله‌های پی درپی بویژه ۶.۱ و۶.۳ریشتری بامداد شنبه - یازدهم تیر ماه - در بندر خمیرو بندرلنگه استان هرمزگان رخ داد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی