تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.
معاون استاندار تهران خبر داد

تعطیلی ادارات و مدارس تهران؛ بانک‌ها و بورس تعطیل نیستند

عابد ملکی، معاون هماهنگی امور استانی استانداری تهران از تعطیلی تمامی ادارات، مقاطع تحصیلی، مهد‌های کودک استان تهران به‌جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند برای فردا (دوشنبه) به دلیل گرد و خاک خبر داد. فردا بانک‌ها و بورس تعطیل نیستند و فعالیت و ارائه خدمات خواهند داشت.

کد خبر: ۱۳۲۹۷۳
۲۱:۰۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۱

گرد و خاک ادارات و مدارس تهران را تعطیل کرد

دیدارنیوز: معاون هماهنگی امور استانی استانداری تهران از تعطیلی تمامی ادارات، مقاطع تحصیلی، مهد‌های کودک استان تهران به‌جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند برای فردا دوشنبه ۱۳ تیرماه خبر داد.

عابد ملکی پس از پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران گفت: با توجه به تشدید و انتشار گرد و غبار در سطح استان تهران، فردا دوشنبه ۱۳ تیرماه تمامی ادارات، مهد‌های کودک و تمامی مقاطع تحصیلی استان تهران به‌جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: تمامی دانشگاه‌ها و مراکز علمی در استان تهران به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند نیز فردا (دوشنبه) تعطیل خواهند بود و امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها نیز شامل همین تعطیلی خواهد بود.

معاون هماهنگی امور استانی استانداری تهران در پایان تاکید کرد: فردا بانک‌ها و بورس تعطیل نیستند و فعالیت و ارائه خدمات خواهند داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی