تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

زلزله هرمزگان؛ توصیه و هشدار‌های امدادونجات

پس از زلزله‌های شدید بامداد امروز (شنبه) در هرمزگان، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به هموطنان توصیه کرد که خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند و آسیب‌های احتمالی پیش آمده را از طریق تماس با شماره تلفن‌های امدادی اطلاع‌رسانی کنند.

کد خبر: ۱۳۲۸۴۴
۰۹:۱۳ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

زلزله هرمزگان؛ توصیه و هشدار‌های امدادونجات

دیدارنیوز: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زمین لرزه ۶.١ ریشتری در هرمزگان به افرادی که در مناطق متاثر از زلزله حضور دارند توصیه کرد که ضمن حفظ خونسردی امشب را بیرون از منازل خود سپری کنند.

مهدی ولیپور، با اشاره به وقوع زمین لرزه‌ای با قدرت ۶.١ ریشتر که حوالی ساعت ٠٢:٠٢ بامداد امروز مرز خلیج فارس و هرمزگان را لرزاند اظهارکرد: پس از وقوع این زمین لرزه و چند پس لرزه دیگر برخی از هموطنان دچار ترس شده و برای در امان ماندن از خطرات و آسیب‌های ناشی از زلزله، به بیرون از خانه‌های خود آمدند.

وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین عامل در چنین شرایطی حفظ خونسردی است، ادامه داد: به هموطنان توصیه می‌کنیم که خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند و آسیب‌های احتمالی پیش آمده را از طریق تماس با شماره تلفن‌های امدادی اطلاع‌رسانی کنند.

ولیپور اظهارکرد: همچنین با توجه به تعداد پس‌لرزه‌ها و نگرانی برخی از ساکنان مناطق زلزله زده، به ساکنان مناطق متاثر از زلزله که در نزدیکی کانون وقوع حضور دارند، توصیه می‌کنیم که در صورت امکان امشب را بیرون از خانه سپری کنند.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: البته افرادی که بیرون از منازل خود حضور دارند، باید توجه کنند که از حضور در مکان‌های پرخطر، مثل کنار ساختمان‌های بلند و دارای نمای شیشه‌ای، زیر بالکن‌ها، کنار تیر‌های برق و.. خودداری کنند. همچنین آن‌دسته از هموطنانی که حضور در خانه را ترجیح داده‌اند حتما توجه کنند که از قرارگرفتن در زیر لوستر، اجسام آویزان، کتاب‌خانه و تابلو و ... پرهیز کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی