تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

زلنسکی: توجه جهان به «جنگ اوکراین» کم شده؛ در کنار ما باشید

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که توجه جهانی به حمله نظامی روسیه به خاک کشورش کم شده و مردم جهان نمی‌خواهند به جنگ فکر کنند. او گفته مهم است که این کشور‌ها بین روسیه و اوکراین مانور ندهند... بلکه در کنار اوکراین بایستند.

کد خبر: ۱۳۲۸۴۳
۰۸:۵۷ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

زلنسکی: توجه جهان به «جنگ اوکراین» کم شده؛ در کنار ما باشید

دیدارنیوز: رئیس جمهور اوکراین گفت که توجه جهانی به جنگ اوکراین رو به کاهش است و از رهبران کشور‌ها خواست تا از شهروندان خود بخواهند که از اوکراین حمایت و حمایت خود را علنا اعلام کنند.

به نقل از خبرگزاری تاس، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در دیدار روز جمعه خود با یوناس گار استور، نخست وزیر نروژ در کی‌یف گفت: من کاملا با شما موافقم که اهتمام به جنگ اوکراین در جهان رو به کاهش است، زیرا مردم اروپا و جهان نمی‌خواهند به جنگ فکر کنند و این حقیقت است، آن‌ها می‌خواهند جنگ از آن‌ها دور باشد.

زلنسکی هشدار داد که دامنه این تجاوز نظامی ممکن است به کشور‌های دیگر گسترش یابد.

وی ادامه داد: بر این اساس مهم است که از توجه به جنگ اوکراین نکاست. این تنها کاری است که ما، سران کشور‌ها و رسانه‌ها می‌توانیم انجام دهیم."

زلنسکی به خطر گرسنگی در کشور‌های آسیایی و آفریقایی به دلیل تعلیق عرضه محصولات کشاورزی از اوکراین به بازار‌های بین المللی اشاره کرد و گفت: مهم است که این کشور‌ها بین روسیه و اوکراین مانور ندهند... بلکه در کنار اوکراین بایستند.

وی با بیان اینکه این موضوع ممکن است موج مهاجرت را به دنبال داشته باشد، گفت: این مساله مشترک ماست و جامعه باید تا حد امکان از طریق سیاست‌های رسانه‌ای مطلع شود، در مورد آن خطرات صحبت کرده و از اوکراین حمایت کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی