تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

رتبه زیر ۲۰ هزار ۱۹۹۳ دانش‌آموز کمیته امداد در «کنکور»

۱۹۹۳ نفر از دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد (۶۱ درصد دختر و ۳۹ درصد پسر) در کنکور سال ۱۴۰۰ موفق به اخذ رتبه زیر ۲۰ هزار شدند که در این میان به تفکیک محل سکونت ۱۱۹۰ دانش‌آموز از افراد ساکن شهر، ۷۹۶ نفر از افراد ساکن روستا و ۷ نفر عشایری بوده‌اند.

کد خبر: ۱۳۲۸۱۴
۰۸:۱۱ - ۱۰ تير ۱۴۰۱

رتبه زیر ۲۰ هزار ۱۹۹۳ دانش‌آموز کمیته امداد در «کنکور»

دیدارنیوز: در حالی داوطلبان کنکور سال ۱۴۰۱ با حضور در حوزه‌های امتحانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که براساس آمار‌های اعلام شده از سوی کمیته امداد، ۲۸ هزار نفر از دانش‌آموزان کنکوری امسال از جامعه هدف این نهاد هستند.

یکی از خدمات کمیته امداد، ارائه خدمات حمایتی و فرهنگی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش است که در همین راستا این نهاد اقدامات و خدماتی را به دانش آموزان کنکوری سال ۱۴۰۱ ارائه داده است. از آنجایی که در سال ۱۴۰۱، ۲۸ هزار دانش‌آموز کنکوری از مددجویان کمیته امداد هستند، برای ارائه خدمات به این افراد، شماره تلفن و معدل سال قبل دانش‌آموزان کنکوری تحت پوشش توسط کارشناسان فرهنگی و رابطین تحصیلی ادارات احصاء شده و پس از آن گروه پشتیبان طرف قرارداد با دانش‌آموزان کنکوری تماس گرفته و دانش‌آموزان در صورت اظهار تمایل از کلاس‌های کنکور و پشتیبانی تلفنی استفاده کردند.

همچنین حدود ۲۰ پیامک آموزشی، اطلاع‌رسانی، مشاوره‌ای و انگیزشی از طریق ستاد مرکز به افراد ارسال شده است و به ۶۶۳۳ نخبه و استعداد برتر (۳۷۵۹ دانش‌آموز و ۱۷۵۸ دانشجو) کمک هزینه و شهریه تحصیلی ارائه می‌شود.

اما براساس آمار‌های اعلام شده از سوی این نهاد، در کنکور سال گذشته بیش از ۱۸ هزار دانش‌آموز مستعد کنکور مورد حمایت از خدمات و کلاس‌های آموزشی، نکته و تست و آزمون‌های آمادگی کنکور بهره‌مند شدند و ۲۳ هزار و ۴۶۳ نفر از دانش آموزان مورد حمایت در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کردند. در نهایت ۱۹۹۳ نفر از دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد (۶۱ درصد دختر و ۳۹ درصد پسر) در کنکور سال ۱۴۰۰ موفق به اخذ رتبه زیر ۲۰ هزار شدند که در این میان به تفکیک محل سکونت ۱۱۹۰ دانش‌آموز از افراد ساکن شهر، ۷۹۶ نفر از افراد ساکن روستا و ۷ نفر عشایری بوده‌اند.

از این ۱۹۹۳ دانش‌آموزی که موفق به اخذ رتبه زیر ۲۰ هزار شده‌اند، ۱۰۸۹ دانش‌آموز از مناطق عادی، ۸۷۸ نفر از مناطق محروم و ۲۶ نفر از مناطق مرزی بوده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی