تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

ادعای وزیرخارجه بحرین درباره ایران و «سلاح هسته‌ای»!

«عبداللطیف بن راشد الزیانی» وزیر خارجه بحرین، در دیدار با همتای مصری خود بار دیگر علیه جمهوری اسلامی ایران ادعاهای بی‌اساسی مطرح کرد و گفت: راه‌های حمایت از تلاش‌های بین المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای بررسی شد.

کد خبر: ۱۳۲۷۹۳
۲۰:۲۷ - ۰۸ تير ۱۴۰۱

ادعای وزیر خارجه بحرین؛ راه‌های جلوگیری از دستیابی ایران به «سلاح هسته‌ای» بررسی شد!

دیدارنیوز: وزیر خارجه رژیم آل خلیفه بار دیگر ادعا‌هایی بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

به نقل از روسیاالیوم، «عبداللطیف بن راشد الزیانی» وزیر خارجه بحرین امروز چهارشنبه با «سامح شکری» وزیر خارجه مصر دیدار کرد.

دو طرف در این دیدار درباره راه‌های مبارزه با تروریسم، جلوگیری از تأمین مالی آن و دور نگه داشتن منطقه از رفتار‌های برهم‌زننده ثبات را بررسی کرده است.

وزیر خارجه بحرین با تکرار ادعا‌های بی اساس خود علیه ایران گفت که در مذاکرات دوجانبه با همتای مصری «دخالت‌های ایران» بررسی شده است.

وی مدعی شد که در این دیدار همچنین بر ضرورت پایبندی ایران به حسن همجواری و خودداری از کشاندن منطقه به رفتار‌های بر هم زننده ثبات تاکید شده است.

وزیر خارجه بحرین گفت: در این دیدار راه‌های حمایت از تلاش‌های بین المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای بررسی شد.

ادعا‌های وزیر خارجه بحرین علیه ایران در حالی تکرار شده است که جمهوری اسلامی ایران بار‌ها تاکید کرده است که هرگز به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نیست و نخواهد بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی