تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...
سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خبر داد

راه‌اندازی ۳۴ مرکز مهارت‌آموزی جوارکارگاهی در خوزستان

سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از راه‌اندازی ۳۴ مرکز جوارکارگاهی توان‌افزایی و مهارت‌آموزی تحت نظارت و وابسته به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی همزمان با سراسرکشور در استان خوزستان خبر داد

کد خبر: ۱۳۲۷۵۵
۱۱:۱۸ - ۰۸ تير ۱۴۰۱

راه‌اندازی ۳۴ مرکز مهارت‌آموزی جوارکارگاهی در خوزستان

دیدارنیوز_خوزستان| جلیل بیت‌مشعلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مجوز فعالیت این مراکز به موجب ماده ۱۱۰ قانون کار برای صیانت از نیروی کار و ارتقای مهارت منابع انسانی بنگاه‌های اقتصادی متناسب با نیاز شغلی و آمایش سرزمین دارای شرایط صادر شده است.
وی ادامه داد: مراکز جوارکارگاهی در کنار کارخانه‌ها و کارگاه‌ها راه‌اندازی می‌شوند تا علاوه بر صیانت از نیروی کار و ارتقای مهارت منابع انسانی صنایع و صنوف، مهارت‌آموزان نیز در محیط کاری واقعی قرار بگیرند و بر تجربه خود اضافه کنند. تاسیس و برگزاری دوره‌های آموزشی در این مراکز با رعایت استانداردهای بین‌المللی و با نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای صورت می‌گیرد.
سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: در راستای ارائه آموزش‌های مختلف فنی و حرفه‌ای و تسهیل دسترسی به این آموزش‌ها برای کارکنان صنایع و اتحادیه‌ها و همچنین ارتقای سطح دانش فنی نیروهای کار، صنایع و صنوف، در کنار محل اشتغال خود می‌توانند با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و با همکاری این نهاد، اقدام به تاسیس و راه‌اندازی مراکز آموزشی جوار و بین کارگاهی کنند.
بیت‌مشعلی در پایان عنوان کرد: واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی که علاقه‌مند به ایجاد مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی هستند می‌توانند با مراجعه به مراکز و اداره‌کل، اطلاعات لازم را دریافت کنند تا با همکاری آموزشی صنایع و صنوف زمینه ارتقای دانش و مهارت شاغلان فراهم شود.
انتهای پیام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی