تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اهواز معارفه شد

آیین معارفه آریا ارزانی بیرگانی سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اهواز، روز دوشنبه‌ با حضور مسعود فلاحی فرماندار اهواز، صالحی معاون سیاسی و اجتماعی، یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مدیران و کارشناسان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۲۶۹۱
۱۳:۱۳ - ۰۷ تير ۱۴۰۱

سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اهواز معارفه شد

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، فرماندار اهواز در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کیامرث زنگنه بندانی معاون سابق برنامه ریزی در این مدت، انتصاب آریا ارزانی بیرگانی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری را به وی تبریک گفت.

مسعود فلاحی افزود: کمیته برنامه ریزی، شورای کشاورزی، قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا، شورای اشتغال، شورای اداری، ستاد تنظیم بازار، کارگره گندم، آرد و نان از جمله جلسات حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری است که باید به صورت مستمر برگزار و مصوبات این جلسات با جدیت پیگیری و اجرا شوند.

ارزانی بیرگانی در حکمی از سوی صادق خلیلیان استاندار خوزستان به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری منصوب شد.

ارزانی بیرگانی دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی است و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان های باوی و رامهرمز، و کارشناس ارشد ادارات بازرگانی داخلی و خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از جمله سوابق وی می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی