تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

مولداوی خواهان پایان «تجاوز نظامی روسیه» شد؛ ما کمک می‌خواهیم

مایا ساندو، رئیس جمهور مولداوی با انتقاد از حمله نظامی روسیه به اوکراین، اعلام کرد که این تجاوز نظامی باید متوقف شود و کشورش نیاز به حمایت دارد.

کد خبر: ۱۳۲۶۴۵
۲۰:۵۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

مولداوی خواهان پایان «تجاوز نظامی روسیه» شد؛ ما کمک می‌خواهیم

دیدارنیوز: رئیس جمهور مولداوی معتقد است کشورش برای بقا در جهان آزاد نیازمند کمک است.

به نقل از رویترز، رئیس جمهور مولداوی با اشاره به تجاوزگری ارتش روسیه، می‌گوید که کشورش برای باقی ماندن در جهان آزاد نیاز به حمایت دارد.

«مایا ساندو» امروز دوشنبه اعلام کرد که کشورش شکننده و آسیب پذیر است و برای ماندن به عنوان بخشی از جهان آزاد نیازمند کمک است.

رئیس جمهور مولداوی، در جریان سفر به اوکراین، تاکید کرد که این اتفاق نباید بیفتد. دیدن آنچه ما در اینجا می‌بینیم و شنیدن داستان‌ها دلخراش است.

وی افزود: مولداوی خود می‌خواهد آینده‌اش را تعیین کند. ما خواهان توقف این جنگ هستیم، تجاوز روسیه به اوکراین هر چه زودتر باید متوقف شود. ما می‌خواهیم بخشی از جهان آزاد بمانیم.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی