تیتر امروز

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان
دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب هورالعظیم گزارش می‌دهد

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان

دوم شهریور بود که نخستین خبر آتش سوزی بزرگ در بخش عراقی هورالعظیم و استنشاق دود ناشی از آن در شهر‌های استان خوزستان روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت و حالا با گذشت چهل روز از آن اتفاق هورالعظیم همچنان...
۱۵ گل بدون شادی!
نگاهی به هفته هفتم لیگ برتر

۱۵ گل بدون شادی!

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر پس از بازگشت ملی پوشان از اردوی تیم ملی با شرایط خاصی برگزار شد بدون شادی و با مچ بندهای مشکی!

مولداوی خواهان پایان «تجاوز نظامی روسیه» شد؛ ما کمک می‌خواهیم

مایا ساندو، رئیس جمهور مولداوی با انتقاد از حمله نظامی روسیه به اوکراین، اعلام کرد که این تجاوز نظامی باید متوقف شود و کشورش نیاز به حمایت دارد.

کد خبر: ۱۳۲۶۴۵
۲۰:۵۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

مولداوی خواهان پایان «تجاوز نظامی روسیه» شد؛ ما کمک می‌خواهیم

دیدارنیوز: رئیس جمهور مولداوی معتقد است کشورش برای بقا در جهان آزاد نیازمند کمک است.

به نقل از رویترز، رئیس جمهور مولداوی با اشاره به تجاوزگری ارتش روسیه، می‌گوید که کشورش برای باقی ماندن در جهان آزاد نیاز به حمایت دارد.

«مایا ساندو» امروز دوشنبه اعلام کرد که کشورش شکننده و آسیب پذیر است و برای ماندن به عنوان بخشی از جهان آزاد نیازمند کمک است.

رئیس جمهور مولداوی، در جریان سفر به اوکراین، تاکید کرد که این اتفاق نباید بیفتد. دیدن آنچه ما در اینجا می‌بینیم و شنیدن داستان‌ها دلخراش است.

وی افزود: مولداوی خود می‌خواهد آینده‌اش را تعیین کند. ما خواهان توقف این جنگ هستیم، تجاوز روسیه به اوکراین هر چه زودتر باید متوقف شود. ما می‌خواهیم بخشی از جهان آزاد بمانیم.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی